Депутати міськради йдуть до суду

Актуально, Новини 21 Лис. 2016 р., 12:35 366

22 листопада у Київському апеляційному адміністративному суді (проспект Московський, 8, корпус 30) відбудеться засідання суду у справі за позовом ТОВ «Термінал-Бровари» до Броварської міської ради.

Справа в тому, що 17 липня 2016 року відбулося засідання Броварського міськрайонного суду, де було в повному обсязі задоволено усі позовні вимоги ТОВ «Термінал-Бровари», а саме — було скасовано рішення Броварської міської ради від 25 грудня 2014 року «Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель міста Бровари». На основі цієї документації визначається розмір орендної плати за користування земель у місті (постанова вступала в дію з 1 січня 2016 року), щоправда, ані у рішенні міської ради, ані в проекті рішення немає додатків чи пояснювальних записок, які б це рішення розшифровували.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», до Київського апеляційного адміністративного суду надіслано листа від депутатів Броварської міської ради, де вони повідомили про наміри взяти участь у судовому засіданні.

У листі депутати наголосили, що орендна плата за використання земель комунальної власності є важливою складовою поповнення міського бюджету, від чого у значній мірі залежить і фінансування, необхідне для вирішення нагальних міських проблем.

У разі скасування рішення міської ради від 25 грудня 2014 року, місцевий бюджет недоотримає значні кошти, що призведе до зменшення фінансування інших галузей соціальної інфраструктури міста.

Депутати висловили намір взяти участь у судовому засіданні при розгляді апеляційної скарги.

Щось конкретніше по справі «Трибуні-Бровари» дізнатися поки що не вдалося: у фінансовому відділі міськради та відділі економіки кореспонденту повідомили, що не володіють у повній мірі інформацією по цьому питанню.

Як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» секретар міської ради Петро Бабич, виїзд депутатів від міськради планується о 14.30.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017