Громадська рада розгляне питання оренди приміщень у школах та проаналізує роботу психологічної служби

Новини 27 Лют. 2017 р., 16:58 81

В останній день місяця, 28 лютого, о 15:00 в приміщенні актової зали Управління освіти і науки Броварської міськради по вул. Гагаріна, 18 відбудеться чергове засідання Громадської ради.

На порядок денний винесено наступні питання:

 1. Закупівля товарів та послуг Управлінням освіти і науки БМР.
  2. Оренда приміщень в навчальних закладах.
  3. Аналіз роботи психологічної служби в навчальних закладах м. Бровари та міському центрі соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.
  4. Конкурс меморіалу пам'яті загиблим в АТО серед учнів ЗНЗ м. Бровари.
  5. Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
  6. Оновлення програм базової школи 5-9 класів ЗНЗ.

Нагадаємо, одним з питань, розглянутих на минулому засіданні, було проведення підписки періодичних видань та методичної літератури для навчальних закладів міста. «Трибуна-Бровари» публікувала авторську статтю членів Громадської ради з цього приводу. З метою прояснити ситуацію кореспонденти видання «Трибуна-Бровари» звернулись з відповідним зверненням до Управління освіти і науки Броварської міської ради.

Оскільки відповідь Управління освіти на запит стосовно передплати періодичних видань, не містить чіткої і конкретної відповіді, ми змушені подати його повторно, конкретизувавши запитувану інформацію, якою цікавляться читачі.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018