Керівниками броварського «Прометею» хочуть стати Здоровець та Мельник

Новини 19 Лип. 2017 р., 20:06 682

У середу 26 липня об 11.00 відбудеться проведення конкурсу на вакантну посаду директора Міського культурного центру «Прометей» за адресою бульвар Незалежності, 4.

Відповідне оголошення розміщено на офіційному сайті Броварської міської ради.

У поточному році це буде вже друга спроба проведення конкурсу. Нагадаємо, що конкурс раніше оголошували і він мав відбутися 8 червня. Одначе у той день конкурсу як такого не відбулося і без офіційних пояснень конкурс було скасовано та призначено повторно.

Начальник відділу культури БМР Інна Савченко тоді повідомила «Трибуні-Бровари», що працівники МКЦ «Прометей» були переконані, що одного з кандидатів зареєстрували «заднім числом» і відкликали свого представника з конкурсної комісії, і кворум для проведення голосування був відсутній. Як повідомлялося раніше, тоді на посаду керманича «Прометею» претендували нинішня директорка закладу Ольга Константюк, працівниця МКЦ Анна Остапчук, а також броварський активіст проекту ГО «Антикорупційний рух «Стоп КорупціЯ», засновником якої є депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук, Павло Дубленич.

Як розповіла Інна Савченко, як і попереднього разу, на посаду МКЦ претендуватимуть три кандидати, однак це будуть уже нові обличчя. Жоден із попередніх претендентів цього разу не подав заявку. «Ніхто з попередніх кандидатів жодним чином не мотивував свого рішення повторно не подавати заявку. А оскільки це справа добровільна, ми не цікавилися мотивацією їхніх рішень», — зазначила пані Савченко.

Цього разу претендентами на посаду директора «Прометею» є:

— керівник театральної студії «Дивоцвіт» ДЕНЦ «Камелія», кандидат у депутати БМР на останніх місцевих виборах за списками УКРОП, діджей, ведучий та співак Олег Здоровець;

— один зі звукорежисерів МКЦ «Прометей» В’ячеслав Рудий;

керівник вокально-естрадного колективу «Успіх» Броварського НВО Ганна Мельник.

Олег Здоровець

За словами Савченко, у перший конкурсний день, 26 липня, комісія ознайомиться із заявами кандидатів. 27 липня буде співбесіда комісії з претендентами. Після неї визначать переможця.

Інна Савченко

«На моє бачення, це має бути керівник, який поєднуватиме в собі і творчо-режисерські здібності, і якості організатора та господаря, що розбирається в технічній стороні роботи. Як на мене, усі кандидати — достойні, але рішення прийматиме конкурсна комісія», — повідомила Інна Савченко.

Обиратиметься керівник МКЦ «Прометей» на 5 років.

 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017