Компенсація для бійців АТО і кошти на котли для лікарні: на сесію виносяться додаткові питання

Новини 06 Лют. 2017 р., 19:43 129

7 лютого об 11.00 у малому залі виконкому Броварської міської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціального розвитку. Про це «Трибуні-Бровари» повідомили депутати міськради.

На бюджетну комісію (відповідно й на сесію міської ради) виноситься кілька додаткових проектів рішень.

Щодо відшкодування на ліки для бійців АТО

Відповідно до подання радника міського голови з питань АТО Станіслава Мальця готується проект змін до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їхнім сім’ям на 2017 рік.

Проект передбачає забезпечення відшкодування коштів аптеці центральної районної лікарні міста за безкоштовний відпуск ліків за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування демобілізованих військовослужбовців, включно з інвалідами-учасниками бойових дій, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції та їхніх дітей віком до 6 років, сімей (дружина, чоловік, батьки) загиблого учасника АТО та їхніх дітей віком до 18 років.

Усього на 2017 рік передбачено 2 585,8 тис. грн. На відшкодування коштів аптеці БЦРЛ передбачається 300 тисяч гривень, що охопить 650 осіб, зокрема, 100 дітей.

Також зміни передбачають забезпечення стаціонарного лікування в центральній районній лікарні міста демобілізованих військовослужбовців та військовослужбовців, включно з інвалідами-учасниками бойових дій, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їхніх дітей віком до 6 років, сімей (дружина, чоловік, батьки) загиблого учасника АТО та їхніх дітей віком до 18 років, за призначенням лікарів згідно з переліком лікарських засобів.

Згідно з проектом передбачено 80 тис. грн., кількість охоплених осіб — 100, зокрема, 20 дітей.

[Not a valid template]

Щодо Кодексу етики депутата та електронних петицій

На розгляд сесії міської ради подаватимуться два проекти ініціативи депутата міської ради Андрія Лопатюка — «Про затвердження Кодексу етики депутатів» (повний текст тут) та щодо Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій (повний текст тут).

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету

Проектом рішення передбачається затвердити звіт про виконання бюджету міста за 2016 рік:

  1. по доходах у загальній сумі — 957 126,9 тис. грн., у тому числі:

по загальному фонду — 435 939,4 тис. грн., з них:

— Субвенції та дотації, отримані з державного та районного бюджетів 347 445,3 тис. грн.

— по спеціальному фонду 173 742,2 тис. грн.

  1. по видатках у загальній сумі — 877 163,2 тис. грн., у тому числі:

2.1. по загальному фонду — 595 997,0 тис. грн.;

2.2. по спеціальному фонду — 281 166,2 тис. грн.

Додаток до бюджету можна прочитати тут.

Про кошти на Броварські лікарні

Ще 24 вересня 2016 року сесія міської ради затвердила Програму «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази Броварської центральної районної лікарні» на 2015 – 2017 роки.

Згідно того рішення на капітальний ремонт 2-го поверху консультативно-діагностичного центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 47 передбачалося 2 625 тис. грн. Тоді під час сесії депутат Юрій Скотніков запропонував не витрачати кошти на ремонт парових котлів в котельні Броварської центральної районної лікарні, а перекинути на ремонт дитячої лікарні. Однак згодом під час однієї з оперативних нарад виконавчих органів влади головний лікар Валентин Багнюк заявив про те, що парові котли негодні для експлуатації.

Тепер на сесію міської ради виноситься проект, за яким на капітальний ремонт парових котлів в котельні Броварської центральної районної лікарні за адресою: м. Бровари, вул...Шевченка,14 передбачається 1 100 тис. грн. та на капітальний ремонт 2-го поверху центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 47 — 1 490 тис. грн.

Як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» головний лікар Броварської ЦРЛ Валентин Багнюк, не виключено, що на засіданні бюджетної комісії розглядатимуться ще додаткові питання по лікарні, зокрема, щодо кошторису на проект енергоаудиту.

Про збільшення видатків з вільних залишків

Пропонується внести зміни до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року щодо бюджету міста на 2017 рік.

За рахунок вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету міста пропонується збільшити видаткову частину бюджету на 880 тис. грн. (було 6,11 млн. грн., пропонується 6,99 млн. грн.).

А саме:

— відділу культури Броварської міської ради по класифікації «Керівництво і управління в сфері культури у містах республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення» збільшити на 20 тис. грн.;

— Управлінню освіти і науки Броварської міської ради по класифікації «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» — на 210 тис. грн.;

— Фінансовому управлінню Броварської міської ради по класифікації «Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування» — на 200 тис. грн. для фінансування ЦРЛ;

— Службі у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради по класифікації «Оздоровлення та відпочинку дітей, ( крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи )» — на 450,0 тис. грн.

Також по Спеціальному фонду пропонується збільшити видаткову частину спеціального фонду бюджету на загальну суму 70 тис. грн. (було 19,335 млн. грн., пропонується — 19,405 млн. грн.).

А саме:

— Управлінню освіти і науки Броварської міської ради по класифікації «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» — 70 тис. грн.;

Повний додаток до рішення міської ради від 22 грудня можна прочитати тут.

Щодо фінансування ДЕНЦ Камелія

Проект передбачає збільшення видатків на придбання меблів та обладнання для Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія». Кошторис складає 280 000 гривень.

 

Загалом за порядком денним на сесію міської ради планувалося 37 питань.

Відбудеться сесія 9 лютого о 10.00.

 

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018