Малофієнко vs Скандія: черговий раунд протистояння

Новини 23 Тра. 2017 р., 11:38 368

«Відповідно до звернення мешканців міста щодо надання можливості проведення зборів громадян по обговоренню питанню забудови ІІ житлового мікрорайону міста, повідомляємо що 23.05.2017 року о 18 год в актовому залі ЗОШ 1 відбудеться даний захід».

Таке інформаційне повідомлення було надіслане депутатам від апарату Броварської міської ради. Крім того, в районі «старого міста» було розклеєно запрошення для громадян про участь у зборах.

Ініціаторами проведення зустрічі стали Сердюк В.Л., Сердюк П.М., Левковець Б.П... Ще одним підписантом звернення до міського голови став Віктор Малофієнко — член робочої групи з питань підтоплення, який нині продовжує свою «боротьбу» зі стихією у складі Комунального підприємства «Бровари-Благоустрій». Очевидно, після «прохолодної зустрічі» свого виступу на останній сесії Броварської міської ради пан Малофієнко хоче заручитись підтримкою жителів «історичної частини міста», аби мати сили й натхнення для подальшої боротьби.

На порядок денний сьогоднішньої зустрічі активісти виносять два питання. Власне, забудова ІІ мікрорайону подається ініціаторами з тезами уже сформованої громадської думки «думка громади — забудова шкідлива», тому очікувати нових поворотів, окрім озвучених на сесії БМР, не доводиться.

Тема забудови ІІ житлового мікрорайону не є новою, проте вона молодша, ніж вирішення питання з підтопленням Броварів. У сумі по обох питаннях міським головою Ігорем Сапожком створені робочі групи, які нібито вивчають обидва питання і навіть подають якісь рекомендації та пропозиції. Системності у підході до вирішення питань, щоправда, поки що не спостерігається, тому немає й конструктиву ні у питанні боротьби з підтопленням, ні у питанні чергової броварської забудови. 

Оскільки на засіданні мають бути присутні представники служб виконкому, очевидно вони зможуть викласти юридичні аспекти справи та роз’яснити архітектурно-будівельні ризики чи навпаки перспективи у майбутньому від забудови броварських земель.

Чи запрошені на зустріч представники забудовника ЖК «Скандія», наразі не відомо.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017