На День захисника України до Броварів завітає Грузинський Національний Легіон

Новини 10 Жов. 2017 р., 11:44 470

14 жовтня Україна святкуватиме одразу три великих свята — День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. 

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», у суботу 14 жовтня у місті відбудеться цілий комплекс урочистих заходів.

Так, о 9.45 від Броварського виконкому буде організовано виїзд для усіх бажаючих працівників міської ради та депутатів на «Нове» кладовище на вулиці Олега Оникієнка для покладання квітів загиблим учасникам АТО.

Після цього на 11.00 запланований святковий молебень у церкві Святої Покрови Київського Патріархату на Гагаріна.

Починаючи з 12.00, у парку «Перемога» розпочнеться концертна програма, де центральним буде виступ Заслуженого Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, а також виставка зброї.

Як розповів громадський активіст, волонтер Ігор Романенко, на його запрошення та ГО «Авангард АТО Броварії» до Броварів цього дня на святкування прибуде Грузинський Національний Легіон*.

*Грузинський національний легіон — іноземний військовий підрозділ, заснований 2014-го року, який прийшов на допомогу українським добровольцям на сході України на початку антитерористичної операції.

Від 24 лютого 2016 — у складі Збройних Сил України. Легіон інтегрувався у 25 батальйон «Київська Русь» 54-ї ОМБр (3-я рота). В історії України це перший випадок, коли до складу Збройних сил офіційно прийняті іноземці. Командир легіону громадянин Грузії  — Мамука Мамулашвілі.

«Для Броварів батальйон «Київська Русь» дуже близький, адже багато наших бійців входять до цієї частини. Саме в «Київській Русі» ми і познайомилися з нашими побратимами із Грузії.

Акція, яку планують провести наші грузинські друзі, для них не перша. Подібну вони вже проводили в Харкові. Суть акції: проведення майстер-класів з приготування страв національної грузинської кухні та продаж цих страв за символічну ціну. Виручені кошти будуть передані на лікування поранених бійців батальйону», — розповів Ігор Романенко.

Передбачається, що на центральній галявині парку «Перемога» буде розташована концертна сцена та розміститься польова кухня, на якій зготують борщ, солдатську кашу, різні козацькі та грузинські страви.

Як розповів начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков, передбачається, що у рамках спортивних заходів до свята, на стадіоні «Спартак» відбудеться невеликий футбольний турнір за участі збірної учасників АТО міста Бровари, ФК «Бровари» та збірної учасників АТО Київської області.

Фото – з архіву Ігоря Романенка

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018