Обговорення тарифів на міський транспорт призначене на 5 квітня

Новини 04 Кві. 2017 р., 16:20 167

Розширене засідання за участю міського голови Ігоря Сапожка, управління економіки міської ради, робочої групи з питань пасажирських перевезень та міських перевізників призначене на середу 5 квітня.

Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради повідомив начальник управління економіки міської ради Микола Загуменний.

Робоча зустріч, нагадаємо, буде пов’язана з проектом рішення, що виносився на засідання виконкому 28 березня щодо підготовки регуляторного акту на 2017 рік, який визначає тарифи на міські пасажирські перевезення. Як наголосив тоді під час засідання виконкому мер Броварів, перевізники вважають нинішній тариф на міські перевезення економічно необґрунтованим.

Як розповів «Трибуні-Бровари» начальник управління економіки Микола Загуменний,  регуляторний акт має бути обговорений на розширеній нараді, після чого оприлюдненим на офіційному сайті Броварської міської ради близько місяця. За цей період, за словами Загуменного, робоча група, перевізники, депутати та громада можуть вносити свої пропозиції та зауваження, які будуть розглянуті на засіданні виконкому, після чого регуляторний акт буде затверджений.

Зазначимо, що міський голова Ігор Сапожко анонсував обговорення пільгового проїзду школярів. Остання ініціатива належить громадським активістам, ініціативній групі «Проти ціни за проїзд» та депутатам, які їх підтримали та наполягли на створенні робочої групи з проблематики пасажирських перевезень.

Станом на 17.00 4 квітня зустріч було перенесено.

 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017