Погоджувальна рада рекомендує депутатам не підтримувати створення КП «Броварипарксервіс»

Новини 22 Бер. 2017 р., 10:53 83

Проект рішення «Про створення комунального підприємства «Броварипарксервіс» має бути знятим з порядку денного сесії міської ради. За це проголосували депутати-члени Погоджувальної ради, засідання якої відбулося 22 березня.

Члени погоджувальної ради наголосили на тому, що депутатська комісія з питань ЖКГ не підтримала проект, а міський голова Ігор Сапожко поставив на голосування питання рекомендувати сесії зняти проект з порядку денного сесії.

Нагадаємо, що проект виноситься повторно на розгляд сесії за ініціативи депутата Юрія Скотнікова (подібний вже розглядався на 19 сесії міської ради). Зі слів заступника міського голови Григорія Голубовського, створення комунального підприємства обумовлене відсутністю штрафмайданчиків, крадіжками автомобілів, зверненнями відділку поліції та ініціативою депутата міськради. Депутати ж комісії з питань ЖКГ виступили проти підтримки проекту, оскільки, на їхню думку, в проекті рішення не зазначено, яким чином «місто заробить» на існуванні такого підприємства, а створення чергового потенційного банкрута, на переконання обранців, не є доцільним.

Сесія міської ради відбудеться вже завтра 23 березня.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017