Робоча група працюватиме над програмою «Безпечне місто»

Новини 04 Лип. 2016 р., 18:49 41

Завтра, 5 липня, у малій залі Броварської міської ради (4 поверх виконкому, каб. 421) відбудеться засідання робочої групи з обговорення програми «Безпечне місто». Про це виданню «Трибуна-Бровари» з посиланням на апарат міської ради розповіли депутати-члени комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики. Розпочнеться засідання о 9.00.

Нагадаємо, що на розширеній нараді за участі депутатів, керівництва міської ради та виконкому, поліції, бійців АТО та громадських активістів та представників громадських формувань, яке відбулося наприкінці квітня і за підсумками якого було створено робочу групу, відбулася презентація автоматизованої системи «Безпечне місто». Тоді презентацію своїх систем провели приватне підприємство із села Рожівка, Броварського району, ТОВ «Центр безпеки Біном», ТОВ «Анфер» та ТОВ «Істагруп».

На тій же розширеній нараді обговорювалося питання вироблення системи забезпечення охорони громадського порядку та фінансування програми, що буде цю систему забезпечувати.

За попередніми пропозиціями до робочої групи увійшли:

— депутати: Юрій Скотніков, Сергій Батюк, Микола Зінченко, Володимир Опалько, Володимир Оксютенко, Вадим Мутило;

— представники громадських формувань «Руєвит», «Правопорядок» та «Комкону»;

— представники поліції, прокуратури та виконкому;

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017