Саук розширює географію лекцій про ОСББ — попереду Калита

Депутат Броварської міської ради Андрій Саук, засновник «Школи ОСББ Андрія Саука» розширює географію лекцій на тему створення Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Найближчої середи, 18 травня, керівник ОСББ «Василя Симоненка, 2 А» відвідає першу на території Київської області об’єднану територіальну громаду з центром у смт. Калита Броварського району.

Зустріч відбудеться у приміщенні Калитянської селищної ради о 19.00.

Тема лекції пов’язана з тим, що з 1 липня 2016 року мешканці кожного будинку повинні будуть обрати одну з трьох форм управління будинком. Андрій Саук розкаже про недоліки і переваги кожної з них.

Відзначимо, що Андрій Саук є головою правління ОСББ «Василя Симоненка 2 А», одного з найуспішніших у Броварах. Чимало людей з інших міст України і навіть з-за кордону приїздять подивитися на рівень життєдіяльності ОСББ, який є одним із зразкових у місті.

Депутат, який є членом постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, уже багатьом будинкам у місті Бровари допоміг створити ОСББ.

осбб

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018