У Броварах 1 грудня відбудеться фінал конкурсу «Учитель року»

Новини 21 Лис. 2016 р., 20:02 218

Під час оперативної наради виконавчих органів влади начальники управлінь та відділів повідомляли про події минулого тижня та анонсували різні цікаві заходи.

Так, Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки, повідомила, що нещодавно серед школярів відбулися олімпіади з іноземної мови, інформатики та конкурс Тараса Шевченка. Переможці змагань братимуть участь у обласних олімпіадах.

melnyk-oksana

Оксана Мельник

Гімназію ім. Степана Олійника відвідав консул з посольства Іспанії, і у школярів, що вивчають іспанську мову, за словами Оксани Миколаївни, була нагода поспілкуватися з носієм мови. Є і доля негативу: як розповів голова Асоціації батьків міста та керівник Громадської ради при управлінні освіти Ігор Романенко, на жаль, керівництво управління не повідомляє ці організації про подібні заходи.

Також пані Мельник повідомила, що 1 грудня відбудеться фінальний конкурс «Учитель року». Не виключено, що деталі фіналу будуть обговорюватися на засіданні Громадської ради при управлінні освіти 22 листопада.

Минулого тижня проведено чемпіонат Броварів з плавання, 19 листопада відбулися змагання з карате, також пройшов черговий тур чемпіонату міста з футзалу. Про це розповіли представники відділу та спорту Броварської міськради.

Цього тижня наші 4 спортсменів з ушу виступають на чемпіонаті світу в Китаї. Підсумковий результат їхніх виступів будемо знати вже в середу 23 листопада.

До 23 листопада четверо спортсменів братимуть участь у Кубку України з плавання у Білій Церкві.

23-25 листопада наші пауерліфтери виїжджають на змагання до Коломиї.

У суботу, 26 листопада — черговий, 4-й тур чемпіонату з футзалу.

Як розповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї Лариса Теплюк, 23 листопада буде проводитись аукціон по придбанню новорічних подарунків. Також 23 та 24 листопада служба спільно з представниками поліції братиме участь у семінарі-нараді з питань профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.

larysa-teplyuk

Лариса Теплюк

Семінар відбудеться у Миронівському районі Київської області, організовує захід служба у справах дітей та КОДА.

У ході наради передбачено звіт служби за 10 місяців роботи.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017