У Броварах відбудеться всеукраїнський семінар для гандболістів

22 Сер. 2017 р., 18:00 19
Із 8 по 10 вересня Бровари прийматимуть великий спортивний захід присвячений гандболу — на базі Броварського вищого училища фізичної культури відбудеться Всеукраїнський семінар для тренерів, арбітрів та делегатів.
Оголошення про спортивну подію оприлюднила Федерація гандболу України.
На семінарі чекають представників гандболу всіх рівнів (ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, КСЛІ, БФУФК, ЛДУФК, ХВУФК). За підсумком тренерського семінару, будуть видані сертифікати. Тренери, які пройдуть семінар та отримають тренерський сертифікат, будуть допущені до участі у чемпіонаті України з гандболу всіх рівнів.
Керівник семінару О. Г. Кубраченко.
Семінар матиме теоретичну та практичну частину (8 годин — це лекції і 16 годин — практика).
ЛЕКЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ:
Тема1. Система відбору дітей для занять гандболом. Критерії відбору. Комплектації команд з урахуванням сучасних тенденцій розвитку світового гандболу.
Тема 2. Організаційні і методичні основи системи управління підготовкою гандболістів і її планування. Компоненті багаторічного тренувального процесу і його планування. Навчально-тренувальний збір в системі підготовки гандболістів.
Тема 3. Психолого-педагогічні аспекти в тренувальному процесі гандболістів. Види, зміст і методи контролю підготовки гандболістів. Спортивний травматизм в гандболі, фармакологічні засоби і проблеми допінгу.
ПРАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ:
Тема 1. Класифікація технічних дій в гандболі, технічні прийоми гри польового гравця і воротаря.
Тема 2. Класифікація тактичних дій, тактика польового гравця і воротаря.
Тема 3. Методика навчання гри в нападі та захисті.
Тема 4. Навчання індивідуальним тактичним діям.
Тема 5. Основи навчання груповим тактичним діям в системі гри.
Тема 6. Атестація слухачів.
Робота проводитиметься за сучасними методиками, а з лекціями виступлять тренери національних збірних України та інші фахівці.
За довідками щодо Всеукраїнського семінару для тренерів, арбітрів та делегатів можна звернутися за телефоном  +38 (044) 272-11-91 або на пошту [email protected]

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017