У міськраді готуються до сесії 9 лютого

Новини 03 Січ. 2017 р., 11:31 115

До кінця поточного тижня, а саме до 6 січня усі управління та відділи Броварської міської ради повинні подати свої пропозиції по проектах рішень Про це під час оперативної наради виконавчих органів влади сказали міський голова Ігор Сапожко та секретар міської ради Петро Бабич.

Мер нагадав, що згідно рішення міської ради від 15 грудня було затверджено графік чергових сесій. 24 чергова сесія міської ради має бути 9 лютого 2017 року.

Нагадаємо, що наприкінці грудня планувалася позачергова сесія міської ради. Очікувалося, що на ній мали розглянути питання пов’язані із субвенціями з обласного бюджету. Зокрема, секретар міської ради говорив про виділення коштів з області як співфінансування для реконструкції стадіону «Спартак». Також звучала інформація про те, що може бути підготовлений проект про виділення коштів на Громадську організацію «Авангард АТО Броварії» (на останній сесії міської ради депутати заклали у бюджет на 2017 рік суму у тому об’ємі, який просила організація, що об’єднує учасників АТО — 119 тис. грн).

Проекти рішень, за регламентом, мають зареєструвати та виставити на офіційний сайт міської ради не менше ніж за 20 робочих днів до сесії.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018