У парку «Перемога» обсипатимуть фарбами та обливатимуть водою

Новини 14 Чер. 2017 р., 13:10 767

17 червня у Броварах пройде свято Холі або свято фарб.

*Свято Холі або фестиваль кольорів — популярне свято весни, яке відзначається в Індії, Непалі, Бангладеші, Пакистані, Шрі-Ланці.

 

Одна із основних ідей відзначення свята, яке пов’язане з місцевими легендами та божествами у тому, що люди обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою. Фестиваль фарб Холі супроводжується масовими гуляннями, обсипання фарбами з трав і натуральних барвників, обливання водою і багато іншим.

 

Святкується Холі наприкінці зими або в березні.

Як розповіли «Трибуні-Бровари» у відділі культури Броварської міської ради, фарби, які використовуватимуться на святі, виготовляються з натуральних компонентів: барвників та сушених трав. Тобто вони безпечні як для дорослих, так і для дітей, екологічно чисті, не токсичні і не подразнюють шкіру. Фарби Холі також легко змиваються зі шкіри, джинсових та натуральних тканин.

За інформацією відділу культури, організатором такого свята виступить приватний підприємець з Рівненської області Дмитро Скуратов, який спеціалізується на проведенні таких заходів.

«У відповідь на звернення громадян до нас, ми зв’язалися з організаторами такої програми. Зараз пан Скуратов проводить шоу та святкові заходи по всій Україні. Маючи «вікно» у календарі, ми домовилися про проведення заходу на 17 червня. За проведення свята сплачуватися кошти з місцевого бюджету не будуть», — розповіли у відділі культури.

Організатори також повідомили, що святковий фестиваль відбудеться не на Майдані Свободи, як це анонсувалося на офіційній сторінці відділу культури, а в парку «Перемога» біля скейт-майданчика.

У рамках свята Холі заплановані виступи артистів різних жанрів, а саме:

— пародист, учасник шоу програм «Розсміши коміка» та «Ліга сміху» —Андрій Семенчук (пародист DZIDZIO);

— фіналістка програми «Голос. Діти 2», учасниця проекту «Х-фактор 5» — Катерина Качановська;

— пародист Богдан Ковалик (Вєрка Сердючка);

— фіналіст шоу програми «Україна має талант 7» — Анастасія Прохоренко.

Як запевняють організатори, місто потоне в сміху, веселощах та яскравих кольорах.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018