У Требухові відбудеться благодійний ярмарок до Дня захисту дітей

Новини, Новини Броварщини 27 Тра. 2017 р., 12:02 155

3 червня у селі Требухів на території Центрального стадіону відбудеться благодійний ярмарок «Подаруй дитині літо!». Захід присвячено Міжнародному дню захисту дітей.

У програмі святкового дійства передбачено чимало цікавих та захоплюючих розваг. Кожен відвідувач матиме можливість постріляти з лука, покататися з вітерцем на байдарках, відчути себе індіанцем, сидячи у справжньому індіанському будиночку-тіпі, спробувати вуличну їжу, придбати дитячі поробки, подивитися шоу талантів, а найголовніше — подарувати дітям незабутній відпочинок вже цього літа!

Метою ярмарки є збір коштів для проведення щорічного Літнього наметового табору «Living Like Indians», який організовує Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло». У таборі відпочивають діти-сироти, діти, позбавлені батьківської турботи, діти з малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних, а також прийомних родин Броварського району. Для більшості цих дітей літній табір є гарною нагодою забути про труднощі життя, про пережитий негативний досвід та біль, залікувати фізичні та душевні рани, а також знайти нових друзів.

Дістатися з Броварів до місця проведення ярмарку можна маршруткою №359 або №326. Від Києва — 15 хвилин на авто від станції метро «Лісова» або 40 хвилин маршруткою №359 до центру села Требухів. Час роботи ярмарку: 13.00–18.00.

Організатори обіцяють: весело буде і дорослим, і дітям. Якщо ви не можете відвідати ярмарку, але маєте бажання підтримати дитячий літній табір, це можна зробити за наступним посиланням. На цій же сторінці можна отримати докладну інформацію щодо проекту.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017