Звіти броварських депутатів оприлюднять на офіційному сайті БМР

Новини 03 Січ. 2017 р., 16:45 170

Розпочався новий рік і більшість людей складає плани на майбутнє. Проте, без порівняльного аналізу вже проведеної роботи якісно це зробити неможливо.

Однією з ланок, що зв'язують громадянина з органами місцевої влади, є їхні представники, обрані голосуванням, тобто депутати. Проаналізувати ж діяльність депутатів місцевих рад можна на основі звітів виконаної ними роботи.

Тож поспішають засоби масової інформації та веб-сайти місцевих рад оприлюднювати щорічні звіти депутатів. Зокрема, відповідне інформування громади закріплене в ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». А згідно п.8, ст.16 закону має відбуватися оприлюднення інформації щодо звітування того чи іншого депутата у ЗМІ та інших джерелах.

Джерела оприлюднення звітів аналогічні до тих, де розміщують інформацію про час і місце його проведення — місцеві друковані засоби масової інформації, веб-сайт місцевої ради та місцевих депутатів, інші Інтернет-ресурси.

Наразі більшість депутатів Броварської міської ради публічно відзвітувала перед своїми виборцями. За інформацією апарату Броварської міської ради, зараз проводиться збір депутатських звітів для подальшого оприлюднення на офіційному сайті ради.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», 06 січня 2017 року підсумки роботи місцевих депутатів за минулий рік буде опубліковано на офіційному інтернет-ресурсі Броварів.

Тож виборець матиме змогу оцінити діяльність народних обранців як свого округу, так і міста в цілому.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018