І де поділися ті «миротворці», які кричали: «Ми за мир та спокій! »?

Блоги, Новини 07 Чер. 2016 р., 8:53 490

 Руслан Ткаченко, доброволець АТО, член партії «Свобода»:

— Сьогодні буде чергова сесія міської ради. Дуже хочеться, щоб вона пройшла в конструктивному руслі і без провокацій.

Водночас, є бажання висловити обурення усім тим організаціям АТО, які підписалися під кляузою, яка мала назву «Звернення членів Громадських організацій ветеранів АТО Броварщини щодо недопущення будь-яких силових сценаріїв у суспільному житті громади міста»).

Ці підписанти були дуже за мир і спокій у Броварах, і вони заявляли, що готові за це стояти до останнього.

Частину Броварських осередків «Свободи» і «Сокола» деякі АТО-вці викликали і задавали питання. Було це після сесії, коли Олексій Здоровець вистрибнув з вікна. Таких людей я називаю АТО-вцями «в лапках».

Від нас вимагали пояснень — що це було у міській раді?

З політичної точки зору — це був наш прорахунок. Ми визнаємо, що не праві і готові виправити ці помилки.

Нам розповідали, що так робити більше не можна. Нам закидали, що ми привозили на сесію побратимів з Києва. Наостанок сказали: якщо будуть якісь проблеми, телефонуйте нам, будемо спільно вирішувати. Після чого вийшов цей папірець на шпальтах однієї з газет, що всі організації АТО за мир і спокій у місті. Мовляв, хто з мечем прийде, той від нього і загине. Добре!

З моральної точки зору ми відповіли за це, визнали, що це наша провина.

Але приходить якийсь певний час, з боку Здоровця невідомі люди, які, як вияснилося пізніше, не місцеві, «гастролери», починають влаштовувати «безпрєдел» (культурно кажучи).

Спочатку був побитий голова міського осередку «Свободи» Олег Шевчук, потім якісь невідомі люди почали ходити по міській раді. Що за люди — ніхто не знає, але своїм виглядом вони всіх лякають.

Перед останньою сесією я мав зустріч із деякими бійцями АТО. Сказав їм: «Ви ж виступали за мир та спокій у Броварах? Давайте тепер разом вирішимо цю проблему. Це вже питання не політичне, а безпеки міста». Порозмовляли, але ні до чого не прийшли і розійшлися.

Про останню позачергову сесію усі знали і знали, як вона може відбутися.

У підсумку до міської ради прийшли молоді хлопці, по 18-20 років, можна сказати, «шнурки». Не за «Свободу» чи за політику, а тому, що є така проблема. «Ми хочемо відстояти наше місто», — сказали вони.

Коли Здоровець втік і замість нього з’явилося 20 спортсменів, ці десять юнаків стало проти 20 спортсменів і не зробили ні кроку назад. Стояли, дивилися з-під лоба.

Мені здається, що якби розпочалася бійка, то ні один з них не втік. Вони б, можливо, залишилися там лежати на землі, але довели б, що є справжніми чоловіками. Наша молодь, наші юнаки.

У мене запитання до наших АТО-організацій, які підписувалися під клаптиком паперу, до тих, які «за мир і спокій у нашому місті»: і де ж ви, миротворці були? В той момент, коли могла постраждати молодь.

Я дуже злий, і мені соромно, що я маю стосунок до АТО-вців.

До речі, 50% цієї молоді — пройшла «Карпатську Січ» — через Піски, «Бутівку». Вони йшли туди не за квартирами і не за УБД (учасник бойових дій — прим. Т. Б.). У мене питання: може ці АТО-шники хай віддадуть свої УБД цим юнакам? Бо хлопці більше заслужили, чим ці так звані АТО-вці.

Я впевнений, що цього папірця більшість в цих організаціях підписали, не читаючи.

Дехто із бійців АТО заявив, що вони аполітичні. Ми це підтримуємо, але якщо ви вже підписали такого листа, що ви за мир і спокій, будьте послідовними до кінця: ви повинні були запобігти можливому конфлікту, який назрівав на останній сесії.

Слава Богу, що жодного інциденту не сталося. Але у мене питання: «підписанти» листа «за мир і спокій», відчувають за собою провину?

Люди, які задекларували свою любов до міста і заявили, що вони за мир і спокій, повинні сьогодні бути на сесії і не допустити провокацій від гопників і «гастролерів».

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018