Приватний бізнес радіє: на місці ринку «Нива» планується розважальний комплекс

Блоги, Новини 21 Тра. 2016 р., 14:51 743

Елеонард Дадамухамедов, Голова Броварського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, член Громадської ради при виконкомі міської ради

Зелена частина паркової зони весь час зменшується, зморщуючись як шагренева шкіра.

До запланованого збільшення кількості розважальних закладів на території парку «Перемога» за рахунок зменшення зелених насаджень ставлюся негативно.

Парк все більше перетворюється в звичайний центр дозвілля і розваг. Збільшується число дитячих майданчиків, витіснених сюди для звільнення місць під будівництво багатоповерхівок в рамках програми ущільнення території.

Територія парку плавно і невідворотно заповнюється закладами харчування і торгівлі. Сюди розташовуються і переміщуються пам’ятники, місце яким на площі міста, спортивні майданчики, культові споруди. Парк стає місцем проведення різних культурних заходів, відзначення свят тощо.

Одним словом, приватний бізнес може бути задоволений: його ініціативи будуть втілені в життя в повному обсязі.

Пропоную земельну ділянку, на якій розташований ринок «Нива», викупити міській владі у власника і приєднати до парку. За рахунок цього розширити зелену частину парку.

Щоправда, в реалізації такої пропозиції ніхто нічого і ніяк не зробить, позаяк на це місце вже поклав око бізнесмен з великими грошима для якого два мільйони гривень, що для мене дві копійки.

На цьому місці з’явиться офісно-торгівельний комплекс. Що це буде саме так — всі скоро пересвідчаться. Пані Рибакова (начальник управління містобудування та архітектури — прим. Т. Б.), мабуть, для цього підготувала необхідні дозвільні документи.

Було б добре, аби у ході реконструкції парку ліквідували підземний туалет, оскільки він являє собою «пам’ятник радянської доби».

План так званої модернізації і оновлення парку вже давно розроблений, затверджений і під нього вірогідно виділені кошти. Як на мене, це запізніле обговорення носить досить формальний характер і необхідне лише для галочки.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018