Розламаний бордюр на Майдані Свободи. Бюджетне марнотратство як норма життя?

Блоги, Новини 04 Січ. 2017 р., 17:04 360

tsukanov-2

 

 

 

Володимир ЦУКАНОВ, кореспондент «Трибуни-Бровари»

Напередодні Дня Святого Миколая на головній площі Броварів — Майдані Свободи — було встановлено велику сцену, на якій виступали артисти та художні колективи в рамках святкування.

І все би добре, концерти є показником культурного життя міста. Але не можна залишити поза увагою, яким саме чином було встановлено цю сцену. Стропи, які тримають сцену, заважають ходити, у темряві їх можна й не помітити. А це загрожує травмуванням, особливо для людей похилого віку, які разом з онуками приходять до головної ялинки міста.

Та найголовніше навіть не це. Задля того, щоби вбити металеві костилі, до яких кріпляться стропи, серйозно пошкодили декоративний бордюр навкруги лавок для відпочинку. Тобто вигляд головної площі — то другорядне питання, головне, що своєчасно встановили сцену? Відзвітували, а там хоч трава не рости?

Зазвичай встановленням сцени на головній площі займається місцеве підприємство «Бровари-Благоустрій». Чиїми ж руками цього разу було спотворено затишний куточок Майдану Свободи? І як збираються його відновлювати? І чи збираються взагалі?

А може, не варто перейматися? Зламали то й зламали, потрощили то й потрощили, все одно ж ті люди не будуть за свій кошт відновлювати. Це ж бюджетні кошти — хто їх рахує?

Гірко і навіть моторошно, якщо, крий Боже, комунальні служби і працівники думають саме так. Кричущим є те, що такий спосіб буття став нормою.

Принцип «Хліба і видовищ» за формою може й змінюється, але за суттю — ні: і тисячу років тому, і зараз — усе за кошти платників податків.

Наразі запитань більше, ніж відповідей…

[Not a valid template]

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018