Цими вихідними на батьківщину з Токіо повернулися броварські паралімпійці – срібні призери Паралімпіади в Японії. Про це на своїй сторінці повідомляє Київський регіональний центр «Інваспорт».

Так, першими в Україну прибули броварські плавці Олексій Федина та Ілля Яременко.

Вітали спортсменів у аеропорту «Бориспіль» начальник Київського регіонального центру Марія Виниченко, броварський міський голова Ігор Сапожко, начальник відділу спорту Дмитро Рожков, Заслужені тренери України Людмила Слівінська та Віктор Турчин, рідні та близькі спортсменів.

У ніч на понеділок у Бориспіль прилетіла  легкоатлетка Людмила Даниліна.

Нагадаємо, що 24-річний броварчанин Ілля Яременко в запливі на дистанції 50 м вільним стилем виборов «срібло» з результатом 23,70 секунди, поступившись білорусу Ігорю Бокію (23,21 секунди).

Ілля Яременко з Броварів узяв «срібло» на Паралімпіаді в Токіо

Олексій Федина з Броварів на своїй коронній дистанції – стометрівці брасом, став срібним призером Паралімпіади в Токіо.

Наш земляк, який незмінно перемагав у цій дисципліні на трьох останніх Паралімпіадах та є чинним світовим рекордсменом, цього разу поступився 0,76 секунди Валі Ісрафілову з Азербайджану. Але броварчанину вдалося втримати друге місце, показавши кращі результати від представника ПКР Артура Саіфутдінова.

Олексій Федина повернеться з Паралімпіади в Бровари зі «сріблом»

Ще одну срібну нагороду виборола Людмила Даниліна. Вона стала другою в змаганнях із бігу на дистанції 1500 метрів з результатом 4 хв 32,82 секунди.

Броварчанка поступилася на дистанції лише триразовій паралімпійській чемпіонці з Польщі Барбарі Бегановській-Заяц (4:27,84).