Усі, хто прибуває в Туреччину, повинні мати негативний тест на коронавірус. Таке правило для охочих потрапити на територію країни установив Уряд Туреччини. І розпочне воно діяти вже з 28 грудня 2020 року.

Без негативного тесту на коронавірус людей до Туреччини не впускатимуть.

Про це заявив міністр охорони здоров’я держави Фахреттін Коджа,  повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Hurriyet.

Так, кожен, хто прибуватиме з-за кордону – з 28 грудня літаком і з 30 грудня наземним транспортом – зобов’язаний мати негативний тест на коронавірус.

«Ті, хто не представить негативний тест на прикордонному посту при в’їзді в нашу країну, будуть поміщені в карантин за адресами, де вони проживають. Цей захід діятиме до 1 березня 2021 року» , – йдеться в повідомленні МОЗ.

Зазначимо, що Туреччина, яка є найпопулярнішою курортною країною, з 18 грудня  опинилася  в списку країн червоної зони Міністерства охорони здоров’я України. Так, статистика захворюваності в Туреччині перевищила показники нашої держави, тож після прибуття з країни українці мають два тижні перебувати на самоізоляції, або ж отримати негативний тест на COVID-19.

За період пандемії, коронавірусом у Туреччині заразилися 2,12 мільйони людей, серед яких 19 371 померло від ускладнень. Через стрімке збільшення кількості хворих, із 1 грудня в Туреччині запровадили комендантську годину. Однак, туристів обмеження не стосувалося. Проте,  якщо все ж плануєте розважатися на зимові свята у турецькому готелі, то варто переглянути свої плани. Як зазначає канал 24, МВС Туреччини заборонило на Новий рік у готелях країни проводити розважальні програми.

Читайте також:

  1. В Україні запрацював контакт-центр із протидії коронавірусу

  2. Які країни відкрили кордони для України. ПЕРЕЛІК

  3. Популярні серед українців курорти потерпають від аномальної спеки: куди краще не їхати

  4. Відтепер до Туреччини можна їхати навіть без закордонного паспорта