У Міністерстві охорони здоров’я України перелічили симптоми, які виникають при зараженні штамом «Дельта» COVID-19. Зокрема, до них належать порушення слуху та шлунково-кишкові проблеми. Як повідомляє пресслужба МОЗ, симптоми при зараженні Дельтою відрізняються від перебігу хвороби при зараженні диким штамом вірусу.

«Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку – менш поширені. Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві розповіли: дані китайських вчених свідчать про те, що концентрація вірусу в крові людини, інфікованої штамом «Дельта», у тисячу разів перевищує такий показник при інфікуванні диким штамом.

«Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей», – пояснили фахівці.

Як зазначили у МОЗ, ймовірність тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища в невакцинованої людини.

«Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі», – наголосили в міністерстві.

Фото – 24 канал

Читайте також

  1. Центр масової вакцинації знову працюватиме в Прометеї

  2. Через штам «Дельта» Україна посилює правила перетину кордону

  3. «Дельта»: коли в Броварах очікують нову хвилю захворюваності на COVID-19
  4. Cпад COVID-19 в Україні закінчився. Науковці попередили про ризик «вибухових темпів» недуги

  5. Київ готується до нового локдауну: перепустки в транспорт тепер будуть електронні