Депутата Броварської міської ради Дмитра Ратнікова призначено головою Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Про це повідомив народний депутат України, член фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в своєму Telegram-каналі.

Сьогодні під час засідання Кабінет Міністрів України схвалив низку кадрових рішень. Зокрема, і призначення головою Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Ратнікова Дмитра Геннадійовича, зазначив Олексій Гончаренко. Щоправда на сайті Кабміну будь-яка інформація щодо цього відсутня.

Допис Олексія Гончаренка в Телеграмі

Журналістам «Трибуни» Дмитро Ратніков цієї інформації не спростував і достеменно не підтвердив. Проте, як стало відомо з власних перевірених джерел, хоча міський голова Києва Віталій Кличко ще не представляв нового очільника Деснянській РДА, там уже готуються до його приїзду.

Історія Дмитра Ратнікова

Дмитро Ратніков – 44 роки, корінний броварчанин. Навчався в Броварській ЗОШ № 2,  Республіканському училищі олімпійського резерву. Вищу освіту здобув у Київському державному лінгвістичному університеті за спеціальністю «менеджмент організацій». Кваліфікацію юриста отримав у Національній академії управління.

Із 2002 по 2010 роки був двічі поспіль обраний депутатом Броварської міської ради, а в 2010 році – депутатом Київської обласної ради від «Європейської партії України». Протягом 2011 – 2014 років перебував у фракції Партії регіонів у Київській обласній раді.

Працював на посадах посла з особливих доручень, радника-посланника посольства України в Російській Федерації, повноважного представника України в комісії при Економічній раді СНД.

Ім’я Дмитра Ратнікова не сходило з «вуст» ЗМІ в 2002 – 2011 роках, коли він проводив на Броварщині свою громадсько-політичну діяльність. Та після програшу на парламентських виборах у 2012 році з інфопростору зник. Повернувся через 8 років, щоб узяти реванш на місцевих виборах під прапором «Слуги народу» як кандидат на міського голову.

Дмитро Ратніков – потенційний кандидат на міського голову від «Слуги народу»

Вибори до Броварської ОТГ

На виборах міського голови 25 жовтня 2020 року Дмитро Ратніков набрав на свою підтримку 13,37 % голосів – це другий результат після Ігоря Сапожка. Проте вибори голови і депутатів міської ради визнано такими, що не відбулися через масові фальсифікації.

Вибори голови і депутатів Броварської ОТГ не відбулися – рішення суду

Міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував допис, де повідомив про причетність до фальсифікації місцевих виборів кандидата на міського голову Дмитра Ратнікова, а також про відкрите кримінальне провадження з цього приводу та досудове розслідування.

Ідеться про проставлені унікальні номери на бюлетенях та контрольних талонах, які друкували в типографії ТОВ «Новий друк», що належить родині Дмитра Ратнікова. Проте територіально-виборча комісія (ТВК) визнала свою помилку, адже саме вона колегіально розробляла та затверджувала макет бюлетенів.

Ігор Сапожко VS Дмитро Ратніков: Хто ініціював нумерацію бюлетенів?

Порівняно із жовтневими виборами, явка на повторних склала 43,02 % (проти 33,22%).Та в січні 2021 р. результати Дмитра Ратнікова виявилися гіршими і він посів лише третю сходинку за кількістю голосів виборців: 4 053 голоси (9,89%). Переміг чинний міський голова – кандидат від партії  «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» Ігор Сапожко. Він отримав підтримку в понад 21 тисячі мешканців Броварської ОТГ (53,16 %). У Олега Іваненка від «Європейської Солідарності» підтримка склала 14,7 % ( 6 025 голосів).

На сьогодні Дмитро Ратніков є чинним депутатом Броварської міської ради. Проте на жодному із 5 сесійних засідань депутат не з’являвся.

Читайте також

  1. За чотири місяці до виборів міського голови: потенційні кандидати та їхні методи завоювати електорат
  2. Вибори в Броварах стартували з порушень. ФОТО
  3. Повторні вибори в Броварах:хто з ким та проти кого
  4. Передача «Вибори-2020: чому я» – Дмитро Ратніков