Бюджет розглянуть у грудні. «ДемАльянс» наполягає на прозорій процедурі його формування

Новини 19 Лис. 2015 р., 17:00 2

24 грудня може відбутися 3-а сесія міської ради. Про це у розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари», посилаючись на слова міського голови Ігоря Сапожка сказані ним під час сьогоднішнього робочого засідання міської ради, розповіла депутат міської ради від «Демократичного Альянсу» Аліна Дяченко.

«Ігор Васильович пропонує скликати чергову сесію міської ради на 24 грудня, на якій уже будуть розглядатися не робочі та процедурні питання — секретар міської ради та склад постійних комісій, а вже такі життєво важливі для міста, як бюджет. Під час сьогоднішнього засідання ми домовилися про те, що найближчим часом депутатському корпусу нададуть усі заявки від усіх управлінь та відділів.

Цілком можливо, що буде також відкрита зустріч, не лише для депутатського корпусу, а й громадськості — по процесу формування бюджету. Важливо, щоб ми всі бачили — куди пропонуються гроші і за яким принципом відбувається перерозподіл коштів. Для того, щоб наприкінці грудня ми не опинилися в ситуації, коли не будемо розуміти — як ми голосуємо і за що», — розповіла Аліна Дяченко.

За словами лідера «ДемАльянсу», уже найближчим часом депутатам мають надіслати проекти рішень, які міський голова планує винести на 24 грудня. «У законний термін усі ці проекти будуть викладені на офіційному сайті Броварської міської ради», — пообіцяла лідер «Демократичного Альянсу».

Прикметно, що поки що дата 2-ї сесії міської ради не визначена.

Уже завтра, як розповіли кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» лідер фракції «Свобода» Олег Шевчук та представник «Батьківщини» Борис Дудко, які були присутні на сьогоднішній робочій зустрічі, розпочнеться повноцінна робота депутатського корпусу. «Робоча група, сформована з депутатського корпусу разом з міським головою від завтрашнього дня розпочнуть повноцінну роботу міської ради. Першочергові питання — визначення кандидатури секретаря міської ради та складу постійних комісій», — сказали депутати.

Нагадаємо, що лідер партійної фракції «Самопоміч» Андрій Василенко у коментарі броварським ЗМІ висловив занепокоєння тим, що, на його погляд, робочий процес міської ради навмисне затягується.

«У нас складається враження, що зараз йде навмисне затягування для того, щоб під новорічну ялинку сказати: «Ось є 28 чи 136 нагальних питань, які треба терміново затвердити». Причому 10 з них будуть невідкладні, а щодо решти — скажуть: треба голосувати, бо бюджет треба затверджувати, а вже пізно, мало часу. Тобто, не буде часу ознайомитися, вивчити ці питання, і будуть проштовхуватися якісь непідготовлені питання. Ми дуже проти цього», — сказав Василенко.

Фото — «Маєш право знати».

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018