15 травня виконавчий комітет схвалив два проекти рішення щодо тарифів. В обох випадках – і для ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», і для КП «Броваритепловодоенергія» тарифи підтримано у бік зростання.

Так, для мешканців 12 будинків, які перебувають на обслуговуванні ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», проведено коригування складових витрат діючих економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

За словами директорки ДП «Житло» Валентини Маринки, причиною підвищення тарифів стало зростання на 90% ціни за вивезення твердих побутових відходів.

Через 15 днів із моменту оприлюднення рішення, тобто вже в червні, за 1 кв м загальної площі мешканці 12 будинків платитимуть по-новому. Ціна залежатиме від наявності/відсутності в будинку ліфта.

Зауважимо, що з початку року ДП «Житло» вже вдруге коригує свої тарифи. Тепер вони зростуть у середньому на 0,50 грн.

Ще одне рішення виконкому щодо тарифів стосувалося КП «Броваритепловодоенергія». Так, члени виконкому встановили економічно обґрунтовані тарифи на послуги збирання, перевезення та утилізації 1 м куб рідких побутових відходів (РПВ).

Директор “Броваритепловодоенергія” Василь Андрєєв причиною підвищення тарифів назвав зростання вартості їхніх складових: заробітної плати на 20,1% , паливно-мастильних матеріалів на 18,5 %, тарифів на централізоване водовідведення на 9,8%,  запасних частин – на 8,4% та реагентів, що застосовують для переробки стоків.

Уже з 1 червня за збирання, перевезення та утилізацію 1 м куб рідких побутових стоків броварчани мають сплачувати за такими тарифами:

Порівняно з минулим роком, тарифи на РПВ для населення зросли на 24,81 грн, для бюджетних установ – на 25,24 грн, а для підприємств – на 29,16 грн.

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"