Депутати та міський голова почали підготовку до формування бюджету-2016

Новини 19 Лис. 2015 р., 15:47 9

Сьогодні у малій залі Броварської міської ради відбулася перша робоча зустріч лідерів партійних фракцій та міського голови.

Відразу зауважимо, що зустріч була закритою для преси, але перед самим засіданням міський голова Ігор Сапожко, аргументуючи тим, що засідання носитиме робочий характер, ввічливо попросив ЗМІ не заходити до зали.

Відзначимо, що на відміну від учорашнього засідання, яке мало відбутися, але врешті-решт відклалося (не були присутні представники УКРОПу та «Батьківщини»), сьогодні були лідери майже усіх фракцій. Не було лише лідера «Батьківщини» Олександра Резніка, але замість нього був делегований депутат Борис Дудко.

Як розповів у розмові з кореспондентом виданні «Трибуна-Бровари» голова Броварської міської ради Ігор Сапожко, предметом розмови на зустрічі стала підготовка до наступної сесії міської ради.

«Ми розглянули робочі питання, яких зібралося багато. Зокрема, вже без розподілу на комісії та комітети ми почали працювати над підготовкою до формування бюджету на 2016 рік. Також розглядали положення про регламент, про комісії, обговорили склади комісій.

Дійшли згоди, що потрібно частіше збиратися і розмовляти по цим питанням», — сказав Сапожко.

Завтра об 11.00 відбудеться друга робоча зустріч депутатського корпусу та міського голови. Наскільки зрозуміло — вона вже буде відкритою для громадськості.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018