До 1 вересня школярам не встигнуть зробити учнівські квитки — постачальник

Актуально, Новини 19 Сер. 2017 р., 14:11 398

Броварське Управління освіти і науки провело тендер на закупівлю учнівських квитків. Така інформація з’явилася на сайті електронної системи державних закупівель «Прозорро».

У тендері єдиний учасник – Приватне виробничо-комерційне виробництво «СВІП», зареєстроване у Броварах, з ним уже укладений договір.

За угодою передбачається друк учнівських квитків у кількості 13 500 шт. Вартість закупівлі — 125 550 грн. (якщо вирахувати ПДВ — 20 925 грн. в середньому вартість квитка — 7,79 грн.). Термін дії договору — до 31 грудня 2017 р., термін поставки продукції — до 19 вересня.

Як розповів «Трибуні-Бровари» представник компанії «СВІП» Іван Бабієнко, передбачається, що це будуть паперові квитки у формі книжечок. У ці квитки обов’язково має бути вклеєна фотографія учня.

На запитання, до якого терміну постачальник має передати продукцію в Управління освіти, Іван Бабієнко зазначив: «За угодою ми маємо надати продукцію для УОН до 20 вересня. Можливо, це буде і раніше, але об’єктивно станом на 1 вересня ми квитки на Управління освіти не передамо. 1 вересня у нас буде лише закупівля матеріалів для друку продукції».

Нагадаємо, питання наявності учнівських квитків у броварських школярів, постало в контексті домовленостей між Броварською міською радою та міськими компаніями з пасажирських перевезень. Між міським головою Ігорем Сапожком та перевізниками був укладений Меморандум, за яким ціна за проїзд у пасажирському транспорті підвищилася з 3,5 грн. до 4-х, натомість перевізники взяли на себе зобов’язання перевозити у шкільні дні (окрім вихідних і святкових днів та канікул) учнів за 50% вартості, тобто за 2 грн.

Як повідомив «Трибуні-Бровари» начальник управління економіки БМР Микола Загуменний, він вперше чує про таку інформацію, що учнівські квитки станом на 1 вересня можуть не потрапити до учнів. Водночас пан Загуменний запевнив, що у проміжок з 1 по 20 вересня перевізники будуть возити школярів за домовленою ціною — 50% вартості.

«Думаю, це суто технічне питання. Достатньо буде у школах видати дітям тимчасові посвідчення на місяць, за підписом директора. На папері приклеїти фото, поставити підпис. Думаю, це технічні деталі. Перевізники готові до перевезень дітей за домовленими цінами», — запевнив Загуменний.

А ось керівник компанії перевізника ТзОВ «Автопас-К», депутат Броварської міської ради Володимир Білокінь не дав однозначної відповіді на те, що дітей у цей період без наявності учнівського квитка будуть перевозити за 50% вартості. «Коли пенсіонер втрачає своє посвідчення, чи має він право їздити у транспорті як пільговик? Ні. Я не можу зараз однозначно відповісти на це питання.

Приблизно на 27 серпня запланована спільна нарада перевізників з міським головою. Мабуть, це питання однозначно підніматиметься на порядку денному. Потрібно прийти до спільної позиції. Не може бути, щоб один перевізник возив за півціни, а інший — ні. Або усі возитимемо у перехідний період, або ніхто», — сказав Білокінь.

На запитання, чи даватиме він вказівку своїм працівникам у перехідний період не брати з учнів повну вартість проїзду, пан Володимир сказав: «Якщо буде їхати школяр з рюкзаком?.. Не готовий дати однозначної відповіді».

На одному з липневих виконкомів міський голова запевняв, що квитки будуть у учнів шкіл вже 1 вересня.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017