Два роки без Дмитра Янченка: учасники АТО та волонтери побували на кладовищі

Новини 04 Лют. 2017 р., 15:32 427

3 лютого на новому Броварському кладовищі (вулиця Оникієнка) відбулося поминальне богослужіння в пам'ять про загиблих броварчан-бійців АТО. Близько п’ятдесяти воїнів приїхали на могили хлопців, які загинули на сході країни.

Рівно два роки тому, 3 лютого 2015 року, не стало одного з броварських героїв Діми Янченка. На кладовище приїхали також мама Дмитра та її рідна сестра, тітка хлопця.

Передувала заходу дещо неприємна ситуація: коли лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов намагався заїхати на територію кладовища автомобілем, його зупинило громадське формування «Зеніт», яке надає послуги охорони. Спочатку бійця АТО не хотіли пускати, мовляв, він не везе з собою людей похилого віку. Потім хотіли обшукати його автомобіль, хоча це мають робити винятково правоохоронні органи. Свої вимоги охоронці пояснили тим, що вони слідкують, аби з цвинтаря нічого не крали і не вивозили на автомобілях. Зрештою, Ігор Муратов показав посвідчення інваліда війни — машину пропустили.

На прохання воїнів АТО, на кладовище приїхав святий отець із Храму Пресвятої Богородиці Київського Патріархату, що на вулиці Гагаріна. Він провів поминальну службу та сказав кілька слів про загиблих. Одна з думок, які прозвучали від святого отця: перемога там буде, де є правда.

Окрім Дмитра Янченка (на момент загибелі — 26 років) на території, яка йменується Алея Героїв, поховані:

— Олег Миколайович Синільник — 47 років;

— Володимир Іванович Поляков — 47 років;

— Сергій Миколайович Москаленко — 45 років;

— Аркадій Юрійович Голуб — 35 років;

На поминальний захід зібралося крім бійців АТО багато місцевих волонтерів, які протягом двох років підтримують наших бійців на передових.

Близько 50 осіб поклали квіти на могили побратимів.

Військове побратимство викликає захоплення і гордість: бойові друзі не забули свого соратника та героя і віддали йому та іншим бійцям шану. Дай Боже, щоб Алея Героїв бійцями АТО не збільшувалася…

[Not a valid template]

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018