«Гаражні» списки: про що радилися АТО-вці (документ)

Новини 28 Кві. 2017 р., 19:10 272

Відколи в місті раптово «з’явились» 10 гектарів незайманих земель комунальної власності, не вщухають пристрасті стосовно їх правильного та справедливого розподілу.

Спочатку там планувалось створити гаражний кооператив «Патріот». Проте ця спроба успіхом не увінчалась.

За другим заходом на чергову сесію 11 травня 2017 року знов було винесене питання розподілу землі для будівництва гаражів у вигляді проекту рішення. Але й тут не обійшлось без непорозумінь: до списку на отримання земельної ділянки потрапили волонтери, але критерії відбору достойних і досі не озвучені. Крім того, в списку претендентів зазначено 74 особи, що є іногородніми. Тому редакція «Трибуна-Бровари» зробила запит на отримання публічної  інформації, що стосується підготовки самого проекту рішення.

У преамбулі опублікованого на сайті БМР проекту рішення «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам АТО, учасникам бойових дій, волонтерам та членам сімей загиблих учасників бойових дій та учасників АТО» зазначено посилання на кодекси та інші нормативні документи, на підставі яких розроблявся проект.

Серед іншого є посилання і на протокол засідання координаційної ради учасників АТО №1 від 06.04.2017 року.

Даний орган – Координаційна рада учасників АТО – був створений рішенням виконкому Броварської міської ради №184 від 14.03.2017 року.

До складу Координаційної ради увійшли наступні члени:

На засідання 06 квітня, про яке, до речі, знали не всі члени Координаційної ради, першим питання порядку денного був розгляд та погодження списку бажаючих отримати землю під гараж. Рішення по цьому питанню було прийнято наступне (дослівно з протоколу):

«…1. Провести засідання координаційної ради о 09:00 15.04.2017 року в актовому залі Броварського ОМВК, де обговорити питання надання у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за Княжицьким переїздом, які проходять службу в м. Бровари та Броварському районі і проголосувати щодо включення до розгляду на черговій сесії міської ради.

  1. До 15.04. 2017 року Раднику міського голови, секретарю координаційної ради підготувати списки учасників АТО, волонтерів та членів сімей загиблих в АТО з метою затвердження їх на сесії міської ради…»

Отже, виходить, що списки охочих на отримання земельних ділянок під гараж мали б формуватися до 15.04. 2017 року і узгоджуватись лише  15.04.2017 року, натомість проект рішення оприлюднено на сайті 07.04.2017 року вже зі списками. Крім того, окремого рішення про включення до списків волонтерів 06 квітня, судячи з копії протоколу, не приймалось.

Варто зазначити, що на самому засіданні координаційної ради, протокол якої ліг в основу проекту рішення, були присутні 6 членів від загальної кількості 23 особи. Кому й навіщо потрібен був цей поспіх не зрозуміло…

Після отримання відповіді на запит з додатками журналісти «Трибуни-Бровари» намагались взяти коментар у радника міського голови Станіслава Мальця, але ні в кабінеті міської ради, ні на виїзді зустрітись не вдалося. А телефонному режимі спілкуватись радник, вочевидь, не має бажання.

Зрозуміло, що проект рішення аналізували не тільки журналісти. Численні неточності та  непорозуміння очевидно і стали причиною відкликання даного проекту рішення на  засіданні земельної комісії 21 квітня, коли група волонтерів та учасників АТО звернулась до депутатів з відповідним проханням.

Уже 29 квітня учасники АТО вирішуватимуть подальшу долю списків на отримання землі під будівництво гаражів. Як ми вже повідомляли раніше «розширене засідання» координаційної ради заплановано на 29 квітня о 10.00 год. в приміщенні Броварського об’єднаного військового комісаріату.

Тим часом, прийом документів на отримання земельних ділянок під гаражі завершено. Про це сповіщає оголошення розміщене на дверях кабінету радника міського голови Ігоря Сапожко з питань учасників АТО.

Хто  і за яких умов отримає омріяний шматочок Броварщини – покаже час.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017