«Казка» для дорослих: скільки коштував броварчанам «подарунок» «Альянс-Новобуду»

Новини 30 Січ. 2017 р., 20:01 1 421

Частина мешканці Броварів досі під враженням від урочисто-скандального відкриття дошкільного навчального закладу «Казка», коли одних журналістів не пустили на захід через «принцип вибірковості», а інші місцеві та всеукраїнські ЗМІ здійняли справжню бурю «позитиву», що більше нагадувало сюжет відомого мультиплікаційного фільму.

Дійсно, відкриття нового садочка – справа майже сенсаційна для броварських реалій. Щоправда, забудовник трохи не «вписався» в часові рамки: спочатку відкриття планувалося 1 вересня 2016 р., потім 1 жовтня, але урочисте відкриття відбулось 31 жовтня 2016 року. Зрештою, «дарованому коню в зуби не заглядають», тому містяни на дату відкриття не нарікали.

Під час показових урочистостей журналісти ретельно занотовували і фільмували матеріал, аби вже того ж вечора вся Україна дізналась про «Казку» в Броварах, про «соціальну відповідальність та партнерство» «Альянс-Новобуду», про видатки на будівництво і обладнання садочка за кошти забудовника…

 «Сьогодні ми є свідками того, що забудовник, дійсно вклав в об'єкт всю душу, любов і зробив все можливе, щоб цей дитячий садок став одним з кращих не тільки в Броварах, але і в Україні. Я дуже вдячний «Альянс-Новобуд» за те, що сьогодні при передачі ми отримуємо 100% укомплектований об'єкт, хоча в умовах договору цього не було», — заявив на церемонії відкриття об'єкта мер міста Ігор Сапожко.

Представники забудовника та міський голова Броварів від сюжету до сюжету розповідали на камеру про виконання навіть тих зобов’язань, які не були прописані в договорі.

ЗМІ, наближені до забудовника, написали про видатки компанії «Альянс-Новобуд», яка за два роки витратила на будівництво і комплектацію (ліжка, постіль, посуд та інше) об’єкту 25 млн грн. Проте жодного документу, що підтверджує ці дані, в статтях не наведено. Крім того, оминули тоді і тему навантаження на інженерну та соціальну мережі міста після здачі в експлуатацію «Лісового кварталу», оскільки очікувана кількість його мешканців складе більше двох тисяч чоловік, тобто з вводом в експлуатацію ДНЗ ситуація з чергами в садочки кардинально не зміниться (ДНЗ «Казка» розрахований на 120 місць).

Щодо фінансової сторони справи… «Трибуна – Бровари» звернулась до депутата міської ради Ірини Веремчук з проханням надати для ознайомлення громади відповідь на її депутатський запит стосовно фінансування у 2016 році Управління освіти і науки Броварської міської ради.

Серед інших витрат, на придбання матеріальних цінностей для ДНЗ «Казка» з міського бюджету виділено 258 113,07 грн. У списку фігурують і комплекти постільної білизни, і ліжка звичайні, і двоярусні, і безліч інших витрат. 

[Not a valid template]

Тобто, ось так інвестори вміють робити «презенти» за бюджетні кошти. До речі, наприкінці 2016 року під час голосування змін та доповнень до міської програми «Дошкільна освіта» депутати виділили ДНЗ «Казка» на придбання електросковорідок 46 тис. грн.

Останнім часом в батьківському середовищі виникає дуже багато запитань стосовно фінансування навчальних закладів міста, тому «Трибуна-Бровари» публікує повну відповідь Виконавчого комітету Броварської міської ради, надану депутату Ірині Веремчук разом з додатками.

Додаток 1. Інформація про фінансування управління освіти і науки БМР за 2016 рік

Додаток 2. Інформація про проведення ремонтних робіт у 2016 році за рахунок міського бюджету у навчальних закладах міста.

[Not a valid template]

Додаток 3. Інформація щодо придбання матеріальних цінностей у 2016 році за рахунок коштів міського бюджету у навчальних закладах міста.

[Not a valid template]

Додаток 4 Інформація про надання матеріальних цінностей у навчальні заклади міста за кошти державного бюджету у 2016 році.

 

 

 

 

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018