Керівнику КП «ОРЦ» дали ще два тижні на бізнес-план

Новини 23 Тра. 2017 р., 16:35 301

Керівнику басейна ЗОШ №9 дали ще півмісяця для повноцінної підготовки бізнес-плану, а керівництво міста шукатиме кризового менеджера для підприємства — такий короткий підсумок засідання робочої групи з фінансово-господарської діяльності КП «ОРЦ».

Під час своєї доповіді керівник КП повідомила про плани розширити графік послуг басейну на вересень, відкрити сайт комунального підприємства, провести певну кампанію в мережі фітнес-послуг.

Коли ж дійшла черга до планування видатків та доходів підприємства, виявилося, що цифри є, але детального розшифрування їх немає. Наприклад, за словами пані Семенюк, за травень підприємство планує отримати прибутку у 70 тисяч гривень. Але на уточнюючі запитання, чи це сума взагалі усіх доходів КП, чи лише за послуги, пані Семенюк так і не змогла надати чіткої відповіді.

Практично на усі запитання, які стосувалися запланованих витрат і доходів, відповідь керівника підприємства була такою, що вона зможе надати усі дані про доходи і витрати лише по факту. По-суті, за план розвитку робоча група на проміжному фініші поставила керівнику ОРЦ «незадовільно».

Ситуація дійшла до абсурду, коли секретар міської ради Петро Бабич мало не на пальцях почав пояснювати керівнику комунального підприємства, що таке «бізнес-план» або план розвитку. «Ви маєте порахувати: скільки людей в день ходить в малу ванну, скільки в велику, скільки в середньому. Скільки максимального прибутку може бути за місяць. І так по кожній послузі, і так по кожному тренажеру», — пояснював він.

Петро Бабич по пунктах розписав для Олени Семенюк, як писати бізнес-план.

Якщо відверто, важко уявити, щоб на приватному підприємстві роботодавець пояснював, ЯК виконувати свою роботу.

Варто зазначити, що Олена Семенюк запевнила, що усі послуги мають на касовому апараті індивідуальний код, і по них йде сувора звітність. Депутат Тетяна Крилова наполягла на необхідності кризового менеджера, а депутат Вадим Мутило наголосив на тому, що у заплановані витрати потрібно включити капітальні видатки, зокрема, по обладнанню для очищення води.

«Сподіваємося, що пані Олена зрозуміла, що від неї хочуть і за два тижні надасть нам повноцінний бізнес-план», — завершив засідання секретар міської ради Петро Бабич.

Детальніше — у найближчих матеріалах «Трибуни-Бровари».

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018