Комунальники пропонують закривати на ніч парк «Перемога», щоб «не ламали і не смітили»

Новини 10 Лип. 2017 р., 12:29 765

Закривати парк «Перемога» щоночі з 0.00 до 5-ї години ранку для пішоходів — з такою пропозицією виступив на щотижневій оперативній нараді виконавчих служб міської ради керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Свою пропозицію фахівець пояснив тим, що у парку, особливо на вихідні, відпочиваючі багато смітять, ламають та перевертають комунальне майно — лавки та урни. А ще, за словами Василенка, здійснюються крадіжки майна.

«Щоразу після вихідних нам доводиться вивозити близько 20 контейнерів сміття з парків. До того ж вночі здійснюються крадіжки майна: за останній час із електрощитових двічі вирізали кабелі», — розповів Андрій Василенко.

Андрій Василенко

На прохання прокоментувати пропозицію КП щодо закриття парку на ніч, керівник відділу БМР з питань молоді та спорту Дмитро Рожков зазначив: «З одного боку ідея непогана. З іншого — справді, треба зважати, що в парку особливо в літній час люди починають фіззарядку та вранішні пробіжки навіть з 4.00. Можливо, у літній час встановити саме такі терміни».

У бесіді з «Трибуною-Бровари» секретар міської ради Петро Бабич, який головував на засіданні замість мера, повідомив, що зафіксовано протокольне доручення вивчити питання. «З одного боку це, можливо, і правильно. З іншого… Навіть не знаю. Можливо, потрібно буде провести якесь публічне обговорення», — зазначив Бабич.

Щодо схем патрулювання місцевими громадськими формуваннями, то як розповів начальник відділу БМР з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з поліцією та громадськими формуваннями Петро Приказчик, їх складанням займається Броварський відділ поліції.

Керівник громадського формування «Руєвит» (за відгуками поліції, один із ГФ, який найбільше долучається до патрулювання в місті) Володимир Жадан зазначив, що з досвіду інших міст на часі створення організації, яка б мала повноваження муніципальної поліції.

«Це має бути організація за статусом комунальна, у якої б члени працювали як на роботі, отримуючи зарплату з бюджету міста. Треба подумати як це зробити. Можливо, зробити за статутом як комерційна організація, можливо, як об’єднання громадських формувань з умовною назвою «Варта Броварів». Щоб це фінансувалося з міського бюджету і щоб люди ходили на роботу. Цілком можливо, що така служба буде самоокупна, оскільки матиме повноваження складати протоколи, стягувати штрафи. А «проблемних» місць вистачає: це і розпивання алкогольних напоїв у публічних місцях, і незаконне паркування автомобілів, і стихійна незаконна торгівля.

Володимир Жадан

Якщо такі функції може взяти спецвідділ за благоустроєм міста, то переглянути їхні повноваження, статут. Адже по факту громадські формування залишаються добровільною ініціативою, навіть попри затверджену програму. Тому й маємо картину: ГФ багато, а робота по факту не виконується. Питання потребує вивчення», — розповів Володимир Жадан.

Також Андрій Василенко під час наради повідомив, що у вихідні провели чистку води озера на Пекарні від жабуриння. У найближчих планах КП — скошування трави по місту та продовження ямкового ремонту.

За словами Петра Бабича, до кінця тижня управління та відділи БМР мають подати для реєстрації проекти рішення на наступну сесію. Запланована вона на 17 серпня.

 

 

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017