Місто повністю підключено до гарячого водопостачання — КП «Броваритепловодоенергія»

Новини 31 Сер. 2017 р., 14:26 329

Попри офіційне відновлення з 23 серпня постачання гарячої води в Броварах у соціальних мережах мешканці продовжують скаржитися на відсутність води. Згідно з повідомленнями є вулиці, де гарячої води або немає, або вона йде з «перебоями». Зокрема, на таку проблему звернули увагу мешканці будинків по вулиці Грушевського.

Ситуацію для «Трибуни-Бровари» прокоментував директор КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв:

«Для розуміння ситуації потрібно знати, у яких саме будинках по вулиці Грушевського немає гарячої води. Такого не може бути, щоб не було по всій вулиці. Сьогодні запускається система. Безумовно, якісь неполадки можуть бути. По-перше, існують такі випадки, коли люди самостійно втручаються в систему водопостачання. Наприклад, встановлюють рукосушки, які на літо перекривають, оскільки у спеку гаряча вода не потрібна. Таким чином перекривають стояк. Є заповітрені стояки. Зараз у нас від 10 до 20 заявок на їх розповітрювання.

Є телефони аварійної служби, куди мешканці можуть звертатися. По кожному випадку ми реагуємо, виїжджаємо на місце і вживаємо усіх необхідних заходів».

Василь Андреєв

За його словами, станом На сьогодні запущені усі котельні, як наземні, так і дахові.

«Місто повністю підключено до гарячого водопостачання. Безумовно, на першому етапі запуску (таке буває щороку) є якісь технічні неполадки. Поки збалансується система, поки відрегулюється розподіл по під’їздах… Мешканцям потрібно звертатися на аварійну службу, майстри будуть виїжджати на всі виклики», — розповів Василь Андреєв.

На запитання, чи будуть забезпечені гарячої водою навчальні заклади міста, керівник КП повідомив: «Щодо забезпечення постачання гарячою водою, то в жодному навчальному закладі міста проблем не буде. Є лише проблеми у двох закладах із теплопостачанням, оскільки там замінюватимуть опалювальні системи, тобто батареї. Але до опалювального сезону ще є місяць і за цей час усі питання по підготовці до опалювального сезону у школах і дитсадках будуть вирішені», — повідомив керівник КП «Броваритепловодоенергія».

Уточнити, про які саме заклади йде мова, «головний постачальник води і тепла у місті» відмовився: «Ще раз наголошую: до опалювального сезону ще місяць. За цей час усі питання по підготовці закладів будуть вирішені».

*Телефон аварійної служби ВБС КП «Броваритепловодоенергія» — (04594) 5-20-89

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017