Микола Клименко про першочергові завдання на посаді голови Броварської РДА

Новини, Новини Броварщини 13 Лют. 2017 р., 16:35 684

14 лютого 2017 року об 11.00 (за попередніми даними) в залі засідань Броварської РДА відбудеться представлення нового голови Броварської райдержадміністрації — Клименка Миколи Федоровича.

На посаду очільника президентської вертикалі у Броварах Миколу Федоровича призначають в порядку переведення, звільнивши з посади голови Баришівської районної державної адміністрації Київської області.

На запитання «Трибуни-Бровари», з яким настроєм він повертається на Броварщину, пан Клименко відповів миттєво: «З бойовим! Взяти краще з попереднього досвіду, використати напрацьоване та зробити ще краще».

Першочерговими завданнями на новій посаді, а ця роботу йому вже знайома по Баришівці, Микола Федорович вважає забезпечення динамічного соціально-економічного розвитку району, контроль над використанням бюджетних коштів… Для цього він, в першу чергу, збирається впроваджувати енергоефективні заходи в районі, особливо в бюджетній сфері.

Також у щоденному порядку роботи нового очільника РДА будуть мобілізаційні питання, залучення до служби в ЗСУ контрактників, патріотичне виховання молодого покоління.

Ще одним своїм важливим завданням Микола Клименко вважає забезпечення децентралізаційної реформи. І тут, наголосив він, справа не тільки у створення об’єднаних громад.

«Вже перші кроки з фінансової децентралізації дали можливість в першу чергу сільським головам  оперативніше і ефективніше вирішувати питання життєдіяльності їхніх населених пунктів. Практика ж показує, що далеко не всі готові працювати у нових умовах. Я бачу тут резерв в роботі. Ну і, звичайно, безпосередньо утворення добровільних громад. Київщина, в тім числі і Броварщина,  поки що в цьому плані не на висоті. Тому — будемо працювати!», — заявив пан Клименко.

Довідка: 47-річний Микола Клименко народився на Чернігівщині, у Борзнянському районі. Має вищу юридичну освіту, закінчив Національну академію внутрішніх справ України. З 1992 по 2015 роки служив в органах внутрішніх справ, працював на посаді начальника Броварського міськрайвідділу внутрішніх справ. У квітні 2016 року був призначений на посаду голови Баришівської РДА.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018