На День міста у Бровари приїде 5 іноземних делегацій: чим вражатимуть гостей?

Новини 11 Вер. 2017 р., 17:41 1 573

«На День міста в Бровари приїде п'ять іноземних делегацій: із Франції, Естонії, Латвії та дві – із Польщі», — повідомив під час чергової оперативної наради  начальник управління економіки Микола Загуменний. Наші журналісти поцікавилися: за чий рахунок вони перебуватимуть у Броварах та що найперше іноземці  хочуть подивитися  в нашому місті?

До  святкування Дня міста  залишається усього кілька днів. У авральному режимі  броварські комунальники та будівельні фірми намагаються закінчити у парку «Перемога» основній святковій локації  недоробки, які залишила фірма-підрядник. Як повідомив на оперативній нараді директор КП «Бровари-благоустрій» Андрій Василенко, наразі в парку біля фонтану монтують дитячий майданчик із новим безпечним покриттям, а також установлюють лавки. Ймовірно, одним із найважливіших стимулів  ретельної підготовки до свята є приїзд іноземних гостей.

За інформацією Миколи Загуменного, цього року на святкування Дня міста в Бровари приїдуть п'ять іноземних делегацій: із Франції, Естонії, Латвії та дві – із Польщі. Як розповів чиновник «Трибуні-Бровари», очікували і на приїзд делегації зі спорідненого міста Такома (США, штат Вашингтон), угоду про співпрацю з яким Бровари підписали нещодавно. Однак у останніх щось не склалося.

Микола Загуменний

Як повідомив Загуменний, гостюватимуть іноземці в Броварах три дні: п’ятницю, суботу та неділю. Перебування іноземних гостей міському бюджету не вартуватиме нічого, каже чиновник, на це підуть позабюджетні кошти. Якщо точніше, фінансові витрати з перевезення, харчування, ночівлі  візьмуть на себе місцеві підприємці. Як і в попередні роки, розташуються  гості в готелі «Спорт». Де саме вони харчуватимуться, Микола Загуменний не уточнив: каже, на День міста Бровари будуть суцільною гостинністю. За кожною із делегацій будуть закріплені відповідальні, які і супроводжуватимуть іноземців на різноманітні заходи. Одним із центрових буде «Baby Boom Fest» .

Якщо французи та естонці  із споріднених міст Фонтене-су- Буа та  Сілламяе – давні друзі й приїздять на День міста постійно, розповідає чиновник, то делегація з Латвії — міста Юрмала, вдруге. Бровари зустрічатимуть  гостей із Латвії уже в четвер. Як розповіла нашим журналістам завідуюча сектором інвестиційно-інноваційної  та міжнародної діяльності відділу економічного розвитку та інвестицій відділу економіки  Олена Коровіна, латвійці, у першу чергу, бажають зустрітися з міським головою і обговорити питання  розробки європейських грантів: «Виховання кар’єри, розвиток і спілкування між владою та громадою», «Розробка брендингового і маркетингового міста». Уже цього року на запрошення латвійських друзів  броварський Народний хореографічний колектив «Мальва» (керівник- Оксана Круковська) побував у Юрмалі на фестивалі «Райдуга». І здобув гран-прі. У свою чергу Бровари запросили латвійських гостей на 2–ий Міжнарожний благодійний фестиваль «Інна –Бровари» від Благодійного фонду допомоги онкохворим «Інна», який відбудеться  4-5 листопада.  А от французи приїздять у Бровари, щоб продовжити пошук матеріалів для написання книги про мир.

Минулого року поляки  завітали в наше місто вперше, а вже цьогоріч броварські вчителі  побували у Гродзиску, щоб  обмінятися з польськими колегами досвідом. Співпраця з поляками цікава броварчанам у плані розвитку профільної освіти, каже Микола Загуменний. Цьогоріч уже Бровари готуються зустрічати польських педагогів. А на День міста поляки хочуть, у першу чергу, відвідати підприємство «Совтекс-Інвест», яке виробляє у Броварах літаки. Очікують Бровари і на делегацію ще з одного польського міста-побратима – Красник.

Іноземних гостей у Броварах будуть вражати не тільки гостинністю, а і результатами динамічного розвитку в усіх сферах життєдіяльності, каже Микола Загуменний.

Фото — Дарини Мізіної та з групи "Новини Броварів " мережі  FB

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017