На Фельдмана та Чорновола почали будувати дощову каналізацію

Новини 16 Чер. 2017 р., 16:14 192

Розпочалися монтажні роботи по об’єкту «Будівництво мережі дощової каналізації по вулицях Чорновола та Фельдмана в місті Бровари». Про це проінформував відділ капітального будівництва міської ради.

ВКБ уже провело тендер на «Будівництво мережі дощової каналізації по вулицях Чорновола і Фельдмана (водопровідні роботи та влаштування водостоків), у якому взяли участь чотири компанії — ТОВ «Вентмонтаж», ТОВ «Коммерс-Енерджі», ТОВ «Укртеплобудіндустрія» та ТОВ «Термосантехсервіс». З пропозицією вартості робіт у 4,662 млн грн переможцем тендеру стало ТОВ «Вентмонтаж».

За договором між генпідрядником та ВКБ термін виконання робіт — кінець 3-го кварталу — початок 4-го 2017 року. Загальна вартість робіт складає 4 662 035, 83 грн.

Як розповіли у спецвідділі з контролю за благоустроєм міста, до них надійшло розпорядження створити робочу комісію з обстеження вулиць Фельдмана та Чорновола. На Чорновола — щодо самозахоплення ділянок, які є територією проїжджої частини, а на вулиці Фельдмана на предмет можливого самозахоплення території для встановлення незаконних загороджувальних парканів приватним сектором. «Плануємо якомога швидше створити робочу комісію і виїхати з перевірками. За результатами складемо акти», — повідомили у спецвідділі.

У бесіді з «Трибуною-Бровари» начальник відділу капітального будівництва Людмила Павлик повідомила, що у вівторок 20 червня у Броварській міській раді відбудеться технічна рада з питань проектів будівництва, реконструкцій та ремонтних робіт у місті Бровари, на якій буде детально розглядатися проект будівництва.

Людмила Павлик.

Нагадаємо, відділ капітального будівництва подав на останню чергову сесію проект рішення, який передбачив зміни до Міської програми по будівництву та реконструкції інженерних мереж на 2016—2020 рр. А саме: будівництво нової мережі дощової каналізації від вулиці Фельдмана до існуючого колектора головної каналізаційної системи міста.

На підготовчому етапі до сесії — засіданнях профільних депутатських комісіях — частина депутатів застерігали, якщо розпочати будівництво зараз, є ризики, що роботу потім доведеться переробляти, оскільки є замовлення на розробку Техніко-економічного обґрунтування по осушенню міста, але воно ще не виконане. Начальник ВКБ Людмила Павлик запевнила, що коли Київська обласна рада замовляла ТЕО по осушенню міста, то бралася до уваги не лише існуюча мережа, а й та, що проектується.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017