1 грудня закінчився термін прийому документів  від бажаючих посісти вакантні посади завідуючих дитсадків «Перлинка» (бульв. Незалежності, 8А ) та  «Оленка»   (вул. Марії Лагунової, 18А). Як повідомили в управлінні освіти та науки, на посади завідуючих цих ДНЗ претендують чотири особи.

Cтаном на 1 грудня, до участі у конкурсі на заміщення вакантних посад завідуючих дитсадків необхідні документи подали наступні претенденти: 

  1. Валентина Миколаївна Шевченко, 48 років. Закінчила Білоцерківське педучилище за спеціальністю «дошкільне виховання». З 2017 р. навчається на заочному відділенні  Ніжинського педагогічного  університету ім. М.В. Гоголя. Наразі працює в ДНЗ «Золота рибка» вихователем.
  2. Наталія Володимирівна Газюкіна, 30 років. Закінчила педагогічний університет ім. Грінченка. З 2006 р. і по нинішній час працює вихователем у ДНЗ «Червоні вітрила».  
  3. Лариса Олександрівна Крупа, 53 роки. У Київському державному університеті  ім. Т.Г. Шевченка здобула спеціальність «викладач математики», у Київському університеті ім.Драгоманова –  «логопед-дефектолог». Працювала в ДНЗ «Олександра» логопедом-дефектологом.
  4. Катерина Миколаївна Ходос, 32 роки. Закінчила Ніжинське училище культури і мистецтв за спеціальністю «організатор». З 2009 року – вихователь-методист у  ДНЗ «Малятко». Претендує на посаду завідуючої, зокрема, ДНЗ «Перлинка», де нині виконує обов’язки завідуючої. 

Нагадаємо, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Перлинка» утворено  шляхом злиття садочка «Трембіта» та приватного садочка «Олександра», які знаходилися в одній будівлі, але в різних її частинах. Новостворений дошкільний навчальний заклад може прийняти 230 дітей.

ДНЗ “Перлинка”, вул. Незлежності, 8А

Щодо  ДНЗ «Оленка», то останні 20 років у його приміщенні за адресою Марії Лагунової, 18А базувався Будинок дитячо-юнацької творчості. Після переїзду БДЮТ (нині Палац творчості дітей і юнацтва) у нове приміщення на вулицю Грушевського, 21А, приміщення реконструйовують знову під дитячий садок. Сума фінансування на реконструкцію склала 10 млн грн. Садочок розраховано на 230 місць.

ДНЗ “Оленка”, вул. Марії Лагунової, 18А

Конкурс на заміщення вакантних посад завідуючих дитсадків має відбутися вже наступного тижня, точна дата поки що не відома.  

Фото – авторки

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"