Ніхто не забутий, ніщо не забуто… Ігор Сапожко у січні 2014-го: «На Майдані – радикали»

Новини 19 Лют. 2017 р., 19:31 500

Вже завтра, 20 лютого, влада Броварів нестиме квіти до місця поховання Героя Небесної Сотні, Героя України Антоніни Дворянець, а ще «вчора» ця ж влада – члени Партії регіонів – називали її серед інших учасників Революції Гідності «радикалами» та відправляли тітушок за наказом втікача Віктора Януковича…

«ЦЕ РАДИКАЛЬНО НАСТРОЄНІ ЛЮДИ. Якщо ми говоримо про мирне зібрання, про ситуацію, яка є в країні, я навпаки вважаю, що потрібно звернутися до президента (Віктора Януковича – прим. Ред.) з питанням того, щоб у нас був мир і спокій в державі. Якщо ми говоримо про ситуацію для того, щоб проводити мирні зібрання, то це мирні зібрання мають бути, не мають палитися автобуси, палитися машини, нівечити державне майно, робити вакханалію над пам’ятником…», — такі слова мер Броварів Ігор Сапожко казав під час сесії у січні 2014-го року фактично про нас з вами – про усіх патріотів, які вийшли тоді на Євромайдан, які взяли участь у Революції Гідності, які виступили проти режиму Януковича і Ко, які без зброї знайшли в собі сили та сміливість вийти проти тітушні з битками та «беркутівцям».

«Якщо ми говоримо відверто про європейський напрямок руху, то в Європі не вирішуються таким ЕКСТРЕМІСТСЬКИМ шляхом питання. (…)Не можна захоплювати державні будівлі, робити колапс в державі. Є дві-три-чотири думки… Кожен має понести відповідальність…», — переконував мер Броварів. Так, Ігор Васильович, ви праві – кожен має понести відповідальність.

Але на цьому «екскурс в історію» не закінчується. Усі ми пам’ятаємо, якою жорстокістю по відношенню до мітингувальників – літніх людей, представників ЗМІ, студентів, жінок – вирізнялися спецпризначенці полку «Беркут», але, може, хтось забув, як за їхню «службу» протягом Революції Гідності їх нагородила влада Броварів – виконком та безпосередньо мер Броварів Ігор Сапожко – їм видали ордери на житло…

Тож у понеділок, 20 лютого, скорбота з боку представників «верхівки» Броварської міськради за загиблою від рук «беркутівців» Антоніною Дворянець буде виглядати як хороша міна при поганій грі.

Якщо ніщо не забуто, і ніхто не забутий, то чому колишні регіонали досі заправляють в Броварах? Невже ми пробачили це?

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018