Нілова визначатиме скільки відділів та управлінь потрібно у міськраді

Новини 11 Тра. 2016 р., 11:46 175

До наступного засідання виконкому (17 травня) має бути створена робоча група по вивченню питань структури чисельності кожного відділу та управління. Таке доручення під час засідання виконкому дав міський голова Ігор Сапожко.

Створення такої робочої групи Ігор Сапожко пояснив тим, що зараз багато функцій передаються з державних органів щодо реєстраційної служби, щодо центру надання адміністративних послуг, держбудконтролю і т. п.

«Треба розібратися в ситуації. Можливо, потрібно об’єднати кілька відділів та управлінь в єдине», — сказав Сапожко.

За словами мера Броварів, до такої робочої групи мають обов’язково увійти представники юридичного та кадрового відділів міськради, а також сам голова, секретар, заступники міського голови та керуючий справами.

Також Ігор Сапожко заявив, що до робочої групи увійде його радник, лідер ГО «Громадські активісти» Ірина Нілова та голова Громадської ради при виконкомі, представник ГО «Громада Броварів» Андрій Дворнік.

Відповідне розпорядження міського голови уже з'явилося на офіційному сайті міської ради.

Відзначимо, що до робочої групи не включили жодного депутата Броварської міської ради і на інформаційному рівні та на рівні обговорення з депутатським корпусом, принаймні, відкрито питання не обговорювалося.

Зауважимо, що міський голова висловив думку про те, що треба переглянути кількість відділів та управлінь, їх кадровий склад, проаналізувати, які є вакантні місця.

«Які у нас посади, які є вільні місця (треба проаналізувати — прим. Т. Б.). Запрошуємо усіх на роботу у кого є бажання працювати», — сказав Сапожко.

Також, за дорученням Сапожка, до наступного вівторка, 17 травня, має бути розроблене положення про розподіл обов’язків між заступниками міського голови, а при розподілі повноважень, усі комісії мають бути приведені у відповідність до змін у структурі.

Фото видання «Маєш право знати».

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018