Перевізники обґрунтують тарифи на проїзд, але знижувати вартість не збираються

Новини 10 Лют. 2017 р., 20:06 593

Кажуть, відсутність позитивного результату — це теж результат. «Круглий стіл» за участі представника КОДА, міського голови, депутатів, перевізників і учасників акції ««Безпечний проїзд за доступні ціни. Бровари» для простих громадян, пасажирів завершився без позитивного для них результату: поки перевізники не обґрунтують тарифи, робоча група з питання вивчення пасажирських перевезень на міжміських та міських маршрутах працюватиме, ціни на проїзд на приміські рейси перевізники не знижуватимуть.

Загалом із активістами, депутатами, перевізниками та представниками виконкому захід зібрав у малій залі виконкому понад 50 осіб. Від КОДА прибув начальник відділу пасажирського транспорту Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації Андрій Прохоренко.

Андрій Прохоренко (крайній праворуч)

Під час обговорення проблеми — підвищення цін на маршрути Київ-Бровари та можливого підняття цін на міські маршрути — йшлося і про ціну, і про якість перевезень. У своєму виступі депутат Броварської міської ради (УКРОП), директор ТОВ «Автопас-К» Володимир Білокінь зазначив, що реальна ціна проїзду складає набагато більше, ніж 12 грн на особу.

Дискусії тривали на підвищених тонах. У цій ситуації ні міський голова Ігор Сапожко, ні начальник відділу економіки Микола Загуменний не намагалися знайти якийсь конструктив, хоча проект рішення щодо регуляторних актів про тарифи уже розроблявся (але його публічно так і не було оприлюднено).

Перевізники озвучили телефони диспетчерських, за якими цілодобово можна залишати скарги, звернення та пропозиції по перевезеннях.

До відома читачів – диспечерська компанії «Автосоюз» (директор Возняк Сергій Михайлович) 0672390155 (цілодобовий).

диспетчерська компанії «Автопас-К» (директор Володимир Олексійович Білокінь) +3804594-5-30-07

Сергій Возняк

Також наголошувалося на тому, що пасажири мають у водіїв вимагати квитки.

Під час засідання згадали й про те, що БМР виділила 1 мільйон гривень з міського бюджету компенсації для покриття витрат для пільгових категорій, але й досі відділ економіки не надав обґрунтування цих коштів — яким саме перевізникам мають піти ці кошти, скільки пільговиків перевозиться у місті та ін... Депутати ж фактично голосували за виділення коштів зі «зав’язаними руками», оскільки і перевізники страждають від збитків, і пасажири не можуть їздити в нормальних умовах.

За підсумками зустрічі визначено, що перевізники мають надати для відділу економіки на чолі з Миколою Загуменним усі розрахунки з обґрунтуваннями тарифів.

У понеділок, 13 лютого, відбудеться засідання робочої групи, до якої увійдуть депутати Ірина Веремчук, Олег Берестовий, Володимир Білокінь, Вадим Андрієвський, представники перевізників.

На цьому засіданні будуть предметно вивчати цифри і обґрунтування діючих тарифів. Допоки буде працювати робоча група, перевізники не знизять ціни на проїзд і вона складатиме 12 грн. Як зазначив запрошений начальник відділу пасажирського транспорту Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації Андрій Прохоренко ще у 2015 року була видана постанова Кабінету Міністрів України, за якою у місцевих органів управління на рівні населених пунктів, районів та областей відібрані повноваження впливати на ціноутворення за перевезення пасажирів.

Процес роботи над проблематикою пасажирських перевезень і, зокрема, тарифів, продовжиться у понеділок 13 лютого.

[Not a valid template]

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018