План Геологорозвідки в «деталях»: схема «кристального» дерибану від БМР?

Новини 07 Лют. 2017 р., 20:20 637

Згідно з оприлюдненими проектами рішень до сесії 09 лютого 2017 року, на район Геологорозвідка насувається масштабна перебудова.

За висновками промерських ЗМІ протягом останніх років об’єми «інвестицій» в тихий район компактного проживання геологів невпинно зростають і згідно прогнозів «покращення» скоро сягне свого апогею.

Спочатку електорат порадували новою амбулаторією по вул. Білана, 5, де нині жителі двох дільниць сидять в кілометрових чергах на прийом через відсутність лікарів. Крім того, з турботою про добробут населення району при амбулаторії відкрили аптечний пункт найдорожчої в місті мережі аптек «Вета».

Цього здалось замало, тому міська влада вирішила здивувати розмахом і запустила проект очистки озера в парку Приозерний, «освоївши» кошти і міського, і обласного бюджету.

Під час реалізації проекту загинула дитина від ураження струмом та мали місце численні порушення, через які рівень води в озері невпинно падає.

Щоб якось компенсувати свої «огріхи», вирішено було задовольнити давню мрію мешканців Геологорозвідки та околиць мати бювет з доброю водою і «забурити» більше мільйона бюджетних коштів, аби добути сірко-водневі та залізовмісні води для «лікувальних ванн».

Але з огляду на проект рішення Броварської міської ради «Про розроблення Детального плану території» наймасштабніші зміни в житті району ще попереду.

 

Згідно пояснювальної записки проекту рішення розробка Детального плану дасть можливість реалізації земельних ділянок та «передачі (надання) земельних ділянок із земель комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб». В межах промислової зони Геологорозвідки по вул. Білана, 1 знаходиться кілька земельних ділянок, підпорядкованих різним землекористувачам (інформація з держкадастру – в додатках до матеріалупримітка Т.Б.).

Клопочуть про розробку Детального плану території Казенне підприємство «Кіровгеологія» та ТОВ «Кристал».

Згідно документів Казенне підприємство «Кіровгеологія» звернулось до міського голови Ігоря Сапожко з проханням про розробку Детального плану з метою проведення реконструкції об’єктів нерухомого майна 28.10 2016 року. Проте, за наданою депутатам інформацією згідно даних порівняльного аналізу боргу по земельному податку з юридичних осіб станом на 01.11.16 року, структурний підрозділ підприємства, розташований в зоні розробки детального плану, а саме Пошуково-зйомочна експедиція № 60( ПЗЕ №60)  –   є боржником по земельному податку в сумі 187693,78 грн. Навряд чи маючи борги, підприємство має змогу починати реконструкцію…

Крім того, на сайті КП «Кіровгеологія» вказано, які роботи проводить структурний підрозділ ПЗЕ №60, розташований в Броварах .

Вочевидь, керівництво підприємства навіть не здогадується, що лабораторний корпус казенному підприємству вже давно не належить. Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області продало державне майно – лабораторний корпус – як об’єкт незавершеного будівництва на аукціоні 06.02.2004 року.

Загальна вартість нерухомого майна склала 3 637 400,00 грн. Теперішній стан будівлі це лише результат безвідповідальності  та марнотратства посадових осіб. Оскільки на момент продажу, за словами колишніх працівників, лабораторний корпус був запущений в експлуатацію, в лабораторії проводились деякі види досліджень. Частину корпусу займало керівництво ПЗЕ №60 (плановий, економічний відділи, бухгалтерія). Більше того, КП «Кіровгеологія» мало наміри перенести в Бровари комплексну лабораторію зі столиці для проведення пошукових та лабораторних досліджень. Проте, з чиєїсь «легкої руки», державне майно перейшло у власність ТОВ «Кристал».

Підписантом клопотання до міського голови Ігоря Сапожко стосовно розробки Детального плану території від імені ТОВ «Кристал» є його директор Міщенко Микола Васильович. Підприємство зареєстроване в Іванківському районі Київської області, смт. Іванків. Директор товариства – Микола Міщенко до того ж являється позапартійним депутатом-самовисуванцем сільради села Чубинці, Сквирського району Київської області.

 

А от інших засновників(учасників) юридичної особи ТОВ «Кристал» розкидало по всьому білому світу, згідно даних державного реєстру:

Компанія з обмеженою відповідальністю ДЖОНІСІКС ПАРТІСІПЕЙШЕН ЛІМІТЕД, Нікосія, Кіпр

Компанія з обмеженою відповідальністю ОНОФІКС ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД, Нікосія, Кіпр

Власник істотної участі – АФТЕН ЛІВІО, Королівство Норвегія (кінцевий бенефіціарний власник, контролер)

Власник істотної участі – ШЕЙХ АНВАР ХУССЕЙН, Республіка Індія (кінцевий бенефіціарний власник, контролер)

 

Що поєднує індійських «шейхів», норвежських «принців» та чубинецьких депутатів з мешканцем Гнідина Ігорем Сапожко? Невже почуття інтернаціональної дружби? Чи це чергове бажання розвитку інфраструктури нині депресивного району Броварів?

Можливо, депутатам Броварської міської ради вдасться знайти відповіді на всі ці запитання перш ніж вони будуть тиснути кнопки своїх пультів для голосування, «вмикаючи» чергову схему дерибану державної власності.

«Трибуна-Бровари» звернулася за коментарем до депутата міської ради Тетяни Тоцької, аби дізнатись її позицію стосовно даного проекту рішення, оскільки територіально промзона КП «Кіровгеологія» розташована в межах її виборчого округу. Проте пані Тоцька повідомила, що на даний момент надати жодного коментаря з цього приводу не може, оскільки не володіє ситуацією.

До слова , подібне пожвавлення щодо розробки детальних планів спостерігається і в Броварському районі. Хоча, в більшості, там хоча би вказано про кінцеві наміри.

 

 

В нашому ж випадку, невідомо, кому «запало в око» державне майно, і що планують робити на цій землі індійські та норвежські «власники»…

Додатки та витяги з Держкадастру на 7 земельних ділянок

Додаток 1

[Not a valid template]

Додаток 2

[Not a valid template]

Додаток 3

[Not a valid template]

Додаток 4

[Not a valid template]

Додаток 5

[Not a valid template]

Додаток 6

[Not a valid template]

Додаток 7

[Not a valid template]

 

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018