Протягом травня у Броварах відбудеться низка відключень електроенергії через розчищення ліній електропередач та капітальний ремонт. Про це йдеться на офіційних сайтах Броварської міської ради та РП ПрАТ «Київобленерго».

Як зазначено на сайті міської ради, вже у перший робочий день після низки вихідних – 2 травня, без електрики можуть залишитися мешканці 2 вулиць  – Переяславський шлях та Лугова. На цих вулицях  заплановано капітальний ремонт повітряної лінії електропередач. Ці та всі наступні відімкнення мають відбутися у робочі години – із 8 до 17 год.

За даними  РП ПрАТ, 3 травня  планово відключать  електроенергію  у будинках на вулицях:  Євгена Сверстюка, Ярослава Мудрого, Гоголя, Переяславський шлях, Фельдмана та Кобилянської. Причина – розчищення ліній електропередач. Такі ж роботи заплановано провести і у суботу, 5 травня, по вул. Романа Шухевича. 

На офіційному сайті міськради також зазначено, що у вівторок, 8 травня, можуть залишитися без світла вул. Франка та Єсеніна. Розчищення ліній електропередач заплановано і на вул. Старченка, Пилипа Орлика, пр. Тракторний. Але ці роботи проводитимуться у четвер, 10 травня. З такої ж причини вже наступного дня, 11 травня, відключать світло в будинках на вул. Воїнів-афганців та магазин “Базис” на вул. Металургів.

У зв’язку з капітальним ремонтом на ТП, у вівторок, 15 травня тимчасово припиниться електропостачання по вул. Ярослава Мудрого, 4, 6, 8, 10; Сєдого, 1. 2, 7; Кобзарська та Переяславський шлях. Цього ж дня через капітальний ремонт на ТП відімкнуть світло і на вул. Київська, 230 – 284.

А вже наступного дня, 16 травня, капітально ремонтуватимуть ТП на вул. Воїнів-афганців.

І останні травневі відключення електроенергії, які будуть пов’язані з розчищенням ліній електропередач, припадають на 29 та 30  травня – вівторок та середу. Тимчасово без світла залишаться будинки на вул. Пилипа Орлика та, відповідно, Ломоносова.

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"