У п’ятницю, 23 лютого, о 9.30 біля залізничного вокзалу «Бровари» швидкий поїзд збив юнака, який переходив залізничні колії у навушниках у невстановленому місці.

Дорожній майстер Володимир Самура, який в цей час знаходився на 2 поверсі побутового приміщення залізничників, став мимовільним очевидцем. «Я почув свист поїзда, удар і боковим зором побачив, як щось полетіло прямо під мою машину, що стояла біля будинку. Спочатку я подумав, що то собака, а коли виглянув у вікно, зрозумів, що людина. Коли вийшов на вулицю, то побачив, що під моєю машиною лежить молодий хлопець без ознак життя». Як стверджує чоловік, у юнака були очевидні ознаки переломів рук, ніг, а також розбита голова.

Володимир Самура

За словами Володимира, юнака збив швидкий поїзд Інтерсіті на першій залізничній колії о 9.30. Хлопець переходив залізничні колії зі сторони Торгмашу в сторону вокзалу по «пішохідному переходу», який  зробили самі броварчани через колії в кінці перону. Як стверджує Володимир, хлопця збито біля восьмої опори, а відкинуло його аж до дев’ятої. Після удару поїзда юнак пролетів близько 30 метрів та опинився під заднім капотом автівки, що стояла біля побутового приміщення. На фаркопі автівки наші журналісти зафіксували сліди крові.

“Пішохідний перехід” через колії

Сліди крові  залишилися і на місці, де Володимир знайшов тіло юнака. Дорожній майстер викликав поліцію, а «швидку» – черговий по станції. За словами очевидця, приїхали вони практично одночасно вже за 15 хвилин. Медики зафіксували смерть юнака. На думку очевидця, причиною трагедії стали навушники, у яких молодий хлопець і переходив через колії. Саме їх і знайшла поліція на місці пригоди. А ще – один кросівок. Паспорт, який поліція виявила при покійному, допоміг відразу встановити і його особу. Збитим виявився броварчанин Ярослав Б. Лише тиждень тому юнакові виповнилося 19 років.

Як повідомив начальник Броварського відділу поліції Олег Янчинський, даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових рішень. Відкрито кримінальне провадження за ст. 276 КК (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), ведеться слідство.

Фото – авторки

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"