Сьогодні, 10 січня, під час позачергової наради координаційної ради з питань АТО стало відомо, що Станіслав Малець написав заяву, у якій просить виключити його зі складу ради. Підпису радник міського голови з питань АТО на документі не поставив. 

Новину присутнім повідомив секретар Р.Мартинюк. Він також висловив сумніви щодо того, чи таки полишить координаційну раду Станіслав Малець. На думку пана Мартинюка, цю заяву не можна сприймати надто серйозно, оскільки автор передав її не особисто, до того ж не підписав. Тим не менше, цей факт занепокоїв інших присутніх. Адже саме Станіслав Малець був своєрідним зв’язковим між виконавчою владою і координаційною радою. Однак варто нагадати, що на попередній нараді свої зауваження радникові міського голови з питань АТО висловили боєць Ігор Шамудило та голова «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов. Причиною слугувала відмова пана Мальця звітувати про виконану роботу у сфері захисту інтересів бійців та їхніх сімей. 

Одразу після повідомлення про заяву на вихід із ради присутні вирішили звернутися до міського голови з проханням включити до складу іншого представника влади. Допомоги з визначенням кандидатури попросили в керуючого справами виконкому Костянтина Кузнєцова. Останній запропонував начальника відділу з надзвичайних ситуацій Петра Приказчика або ж головного спеціаліста відділу Олександра Підпокровного. Більшість погодилися на кандидатуру останнього. Пан Кузнєцов, у свою чергу, пообіцяв донести прохання до відома міського голови.

До порядку денного позачергової наради включили й інше кадрове питання: до координаційної ради надійшло три заяви про вступ. Серед кандидатів: боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти Михайло Холоднов, представник від 11-о окремого понтонно-мостового, 42-о окремого мотопіхотного, 55-о автомобільного батальйонів та 3-о гаубично-артилерійського дивізіону Павло Басюк, а також член відокремленого підрозділу ГО Всеукраїнського руху “Захисники Вітчизни” Станіслав Торкін. 

Кандидатура Михайла Холоднова викликала найбільше сумнівів у присутніх. Адже 36-а бригада, яку представляє чоловік, складається лише з двох осіб, і сенсу в окремому представнику для них рада не бачить. Тим не менше, остаточне рішення щодо всіх трьох потенційних членів ради приймуть на наступній нараді, після ознайомлення з їхніми справами.

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна