Ремонт колектора  на Симона Петлюри-Незалежності до Дня міста не завершать

Новини 13 Вер. 2017 р., 19:44 1 195

Сьогодні, 13 вересня, із  самого ранку в Броварах біля бюветів – «кілометрові» черги, які утворилися через значні  перебої  водопостачання. Причиною цих перебоїв стали ремонтні роботи на колекторі на перетині вулиць Незалежності — Симона Петлюри: відбувалася «переврізка» аварійного колектора у новий. Та чи встигнуть підрядники завершити ремонтні роботи до Дня міста?

«Складність у тому, що відбувається ремонт діючої каналізації, — пояснює нашим журналістам  головний інженер КП «Броваритепловодоенергія» Олександр Дремлюга. – Столична компанія  «Бім-6» робить переврізку без перерви другу добу. Другу добу і ми — головний інженер, заступник головного інженера, начальник району мережі каналізацій, старший майстер  від підрядників не відходимо».

18:00. Герметизація «швів» колектора

Протягом дня вимикали воду тричі, каже головний інженер. Школи і дитсадки не постраждали, їх попередили, тому встигли водою запастися. Для пересічних броварчан вмикали воду на годину, щоб встигли поновити запаси. Ще раз, не заплановано,  доводилося перекривати воду через те, що по бульвару Незалежності, в районі  магазину «Квітневий», каналізація не витримала потік води і почала виливатися через верх та топити дорогу.

«Переврізка» нового колектора тривала цілу ніч і увесь день. На зміну одній бригаді прийшла інша. Лише на 18 год  робітники закінчили «стиковку» та взялися  до герметизації швів колектора. Щоб швидше цемент «схопився» та можна було швидше відновити водопостачання, використовують сучасні матеріали.  Обіцяють, вода в оселях броварчан з’явиться максимум до 21 год.

А от проїзд  на перетині вулиць Незалежності- Симона Петлюри до Дня міста  не відкриють: потрібно переврізати в головний колектор ще три труби, каже Олександр Дремлюга. «Завдання від мера було до Дня міста  ремонтні роботи на колекторі закінчити, але виходить трішки не так. Щоб  покласти вже асфальт, треба зробити три переврізки, на кожну з яких піде в середньому по дві доби. А ще треба відновити теплову мережу, яка підв’язана,  і зробити зливову каналізацію. Добре, що до Дня міста  підключили новий колектор і не буде вже такого навантаження та ймовірності обвалу, який був, коли діяв аварійний колектор».

Фото — авторки

Відео — видання At Brovary

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017