Розробка детального плану території на Геологорозвідці відкладається

Новини 09 Лют. 2017 р., 10:51 179

Сесія міської ради зняла з порядку денного наступні проекти:

— питання № 10 Про затвердження Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017—2021 років. За висловом міського голови, робоча група має за два тижні внести свої напрацювання разом з пропозиціями управління ЖКГ. Проти проголосував депутат Сергій Іллюхін.

— питання № 20 Про розроблення Детального плану території, обмеженої вул. Благодатною, вул. Зеленського Євгенія та вул. Українки Лесі.

— питання № 27 — «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність».

— питання №36 — «Про створення комунального вищого навчального закладу Броварської міської ради Київської області «Інститут муніципальної освіти».

Включені додаткові питання:

— проект змін до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їхнім сім’ям на 2017 рік.

— проект, за яким на капітальний ремонт парових котлів в котельні Броварської центральної районної лікарні за адресою: м.  Бровари, вул. Шевченка, 14 передбачається 1 100 тис. грн та на капітальний ремонт 2-го поверху центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні за адресою: м.  Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 47 — 1 490 тис. грн.

А ось проекти щодо «Кодексу етики депутатів» та «Положення про електронні петиції» ініціативи депутата Андрія Лопатюка не включили в порядок денний. Зокрема, депутат Сергій Батюк наголосив на тому, що потрібно відходити від практики включення до порядку денного додаткових питань, і запропонував для цих проектів скликати позачергову сесію. Депутати підтримали позицію пана Батюка.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018