У Броварах визнали бійців-добровольців АТО

Актуально, Новини 09 Лис. 2017 р., 11:46 345

Сьогодні під час 34-ї чергової сесії Броварської міської ради 31 депутат підтримав проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України»

Відповідно до проекту рішення бійцем-добровольцем АТО у м. Бровари може бути визнано особу, яка не менше 30-ти календарних днів перебувала чи перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворенні або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, брали та беруть участь у бойових діях Антитерористичної операції на сході України, але не увійшли до складу ЗСУ, МВС України, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів. 

Тепер посвідчення бійця-добровольця АТО у м. Бровари дозволяє власнику(ці) користуватися пільгами, визначеними законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Для отримання статусу бійця-добровольця АТО у м. Бровари на розгляд комісії з питань надання статуту бійців-добровольців АТО через ЦНАП Броварської міської ради потрібно подати такі документи:

  • заяву довільної форми на ім’я міського голови з проханням щодо надання статусу бійця-добровольця АТО у м. Бровари та наданням згоди на обробку персональних даних;
  • копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи;
  •  

  • автобіографію;
  • довідку керівника добровольчого батальйону, формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону, формування не менше 30-ти календарних днів;
  • письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом з такою особою брали участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що підтверджують участь в АТО особи-заявника;
  • інші матеріали, які засвідчують безпосередню участь в бойових діях на сході України (фото-відеофіксація, тощо за наявності).

Питання щодо статусу бійців-добровольців депутати розглянули в першу чергу, оскільки велика кількість учасників АТО прийшли його підтримати безспосередньо на сесію. Серед них був і Анатолій Фатєєвветеран АТО, котрий втратив на Сході обідві ноги. Він сердечно подякував депутатам за прийняття цього рішення.

Нагадаємо, іще 7 квітня 2015 року Верховна Рада України визнала добровольців та низку інших категорій учасниками бойових дій, затвердивши зміни до відповідного закону. Упродовж 2015—2017 років усі обласні ради, окрім Київської та Закарпатської (не враховуючи окуповані території), визнали добровольців учасниками бойових дій та ухвалили звернутися з таким проханням до вищого керівництва держави. У Києві таке ж рішення прийняли 1 червня 2017. 

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017