У броварській лікарні перебувають 9 дітей, їхній стан покращився

Новини 22 Лис. 2016 р., 11:55 548

Як розповіла кореспонденту «Трибуни-Бровари» керівник будинку дитячої та юнацької творчості Валентина Зиновіївна Павлученко, в Броварській центральній районній лікарні зараз перебувають 9 дітей. Їм поставили крапельниці, після чого їхній стан покращився.

Нагадаємо, сьогодні вранці з потягу, що прибув на залізничний вокзал «Київ-Пасажирський», лікарі «Швидкої допомоги» забрали до медичних закладів 18 дітей — членів броварського танцювального колективу «Галатея» — з отруєнням. Троє дітей перебувають у важкому стані. Про це повідомив у Facebook голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Діти поверталися з Кам’янця-Подільського, де брали участь у танцювальному конкурсі. За словами Олександра Горгана, на київському вокзалі працювали 12 бригад екстреної медичної допомоги.

КОМЕНТАР
Надія Лещик, заступник голови Громадської ради при управлінні освіти:
leshchik
— Причини отруєння чи захворювання можуть бути різні: недотримання санітарно-гігієнічних вимог до приготування їжі в закладі харчування або неякісна їжа, яку вживали в дорозі. Перевірка продуктів харчування Держспоживслужбою повинна встановити причини та прийняти відповідні міри. Танцювальний колектив «Галатея» знаний не лише у нашому місті, а в Україні і за кордоном. Діти постійно виступають, беруть учать у конкурсах. Шкода, що вони стали заручниками неякісної їжі чи (та) сервісу. Бажаю якнайшвидшого одужання вихованцям та керівнику колективу!

Фото з соцмережі Facebook.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017