У броварських парках заборонять розпалювати вогнища

Новини 18 Кві. 2017 р., 16:30 258

У парку «Перемога» та парку «Приозерний» на Пекарні буде заборонено розпалювати вогнища. Таку обіцянку під час оперативної наради виконавчих служб міської ради дав міський голова Ігор Сапожко.

Мер доручив начальнику КП «Бровари-Благоустрій» Андрію Василенку підготувати проект відповідного розпорядження, яке він підпише. «Маємо поставити до відома представників поліції, а також цим розпорядженням задіяти спецвідділ з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном», — повідомив міський голова.

На уточнююче запитання «Трибуни-Бровари», чи будуть задіяні Громадські формування до контролю за дотриманням розпорядження, мер Броварів відповів так: «Ми дійшли висновку на спільних нарадах громадських формувань з поліцією та представниками виконкому про те, що ГФ мають запобігати злочинним та протиправним діям в тій чи іншій ситуації. Ми спільно з поліцією надали пропозиції по маршрутах патрулювання вулиць. На сьогодні від жодного громадського формування не надійшло жодної пропозиції по патрулюваннях вулиць».

Як розповів «Трибуні-Бровари» в. о. начальника спецвідділу з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном Олег Єжаков, у парку «Приозерному» випадків розпалювання багать не було зафіксовано, а ось у парку «Перемога» на святкові дні таких було чимало. «Було багато випадків смаження шашликів та сосисок. Коли розпорядження вступить в силу покладаємо надії на поліцію та громадські формування», — сказав Єжаков.

Олег Єжаков.

Зазначимо також, що за словами головного спеціаліста міської ради з питань екології Юрія Жимайлова, зараз до відділу надходить багато запитів та звернень від місцевих підприємств стосовно викидів забруднюючих речовин у повітря. Відповідно до ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності, можуть здійснюватися після отримання дозволу, який видається територіальним органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів.

Для отримання дозволу підприємство повинно опублікувати відомості в місцевих засобах масової інформації щодо своєї майбутньої діяльності, в яких зазначити види та обсяги викидів в атмосферне повітря. Зазначимо, що тиражі комунальних місцевих засобів масової інформації незначні, і про такі публікації стає відомо незначній кількості читачів. Тож, коли починає працювати підприємство, мешканці міста постають перед фактом викидів, коли вже всі дозволи отримані.

«Трибуна-Бровари» готова долучатись до висвітлення екологічних питань, які виникають у місті Бровари з метою широкого залучення мешканців до проблем міста.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017