У конкурсі «знайди нові ялинкові прикраси в Броварах» переміг Андрій Василенко

Новини 11 Січ. 2017 р., 19:54 399

Ялинкові прикраси, придбані через систему електронних закупівель ProZorro, нині можна побачити на п’яти ялинках Броварів.

Про це «Трибуні-Бровари» у відповідь на матеріал про оздоблення новорічних ялинок міста повідомив директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко. При цьому він зазначив, що не зміг напередодні спілкуватись з журналістами з суто технічних причин.

Чиновник також уточнив, що підприємству вдалося домовитися з постачальником про термінову передачу замовлення 16 грудня, аби встигнути оздобити головний символ нового року до дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що на нове «вбрання» для броварських ялинок КП «Бровари-Благоустрій» витратило 30 818,28 грн.

Андрій Василенко

Керівник підприємства розповів, що на подібні прикраси в столиці витратили близько 1,5 млн грн., що не йде в порівняння з броварськими витратами.

З минулого року ялинкових прикрас, за словами директора комунального підприємства, майже не лишилося. Андрій Василенко пояснив, що протягом свят «іграшки псуються, перемерзають, їх зносить вітром». Нажаль, бувають випадки, коли деякі городяни «хочуть взяти собі сувенір з ялинки».

Тому в цій ситуації виникає необхідність залучення школярів до прикрашання міських ялинок. І з цим завданням броварські учні і їхні батьки справляються на «відмінно».

Ми отримали відповідь лише на одне з новорічних питань. Про решту запитань згодом…

P.S. Після новорічних зізнань директора КП «Бровари-Благоустрій» ми не можемо не подарувати обіцяну новорічну прикрасу його невістці, яка власноруч зробила іграшку-півня, що прикрашає головну ялинку Броварів.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018